Azoty-Puławy - bilety na mecze
Azoty-Puławy - bilety na mecze
Azoty-Puławy - bilety na mecze

Azoty-Puławy - bilety na mecze

SPRAWDŹ BILETY

Kibicuj szczypiornistom Azotów-Puławy w nowym sezonie EHF European League i PGNiG Superligi! Oglądaj w akcji na żywo gwiazdy polskiego handballa, m.in. Michała Jureckiego, Kacpra Adamskiego, Mateusza Zembrzyckiego i wiele innych, z którymi puławska drużyna będzie miała okazję się mierzyć w rozgrywkach Superligi i Ligi Europejskiej.

Azoty-Puławy bilety na mecze piłki ręcznej

Zapraszamy do zakupu biletów i wspierania drużyny głośnym dopingiem!

 

Ceny biletów:

  • Bilet normalny – 25 złotych
  • Bilet ulgowy – 15 złotych
  • Bilet rodzinny: 15 rodzic + 2 za każde dziecko
  • Bilet dla Klubu Kibica:

        - normalny - 10 złotych

        - ulgowy – 5 złotych

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Azoty-Puławy - bilety na mecze
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Azoty-Puławy - bilety na mecze BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/