PGNiG Superliga: KS Azoty Puławy
PGNiG Superliga: KS Azoty Puławy

PGNiG Superliga: KS Azoty Puławy

Ostatni mecz sezonu! 26. seria PGNiG Superligi Azoty-Puławy - Górnik Zabrze 14.05.2022 g. 12:30Kibicuj szczypiornistom Azotów-Puławy w ostatnim meczu PGNiG Superligi sezonu 2021/2022! Oglądaj w akcji na żywo gwiazdy polskiego handballa, m.in. Michała Jureckiego, Dawida Dawydzika, Antoniego Łangowskiego i wiele innych, z którymi puławska drużyna będzie miała okazję się mierzyć w rozgrywkach Superligi. Po meczu nastąpi dekoracja Azotów-Puławy, jako Brązowych Medalistów PGNiG Superligi sezonu 2021/2022! Azoty-Puławy bilety na mecze w MOSiR Puławy już dostępne. Zapraszamy do zakupu biletów!

Azoty-Puławy bilety na mecze

  • Bilet normalny: 20 zł

  • Bilet ulgowy: 10 zł

  • Bilet rodzinny: 5 zł + 1 zł za każde dziecko

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

PGNiG Superliga: KS Azoty Puławy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/