Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Sport Tenis WTA 125 Polish Open

WTA 125 Polish Open

Organizator: Akademia Tenisowa Tenis Kozerki

WTA 125 Polish OpenO wydarzeniu

O wydarzeniu

Dwie tenisistki z pierwszej setki rankingu otwierają listę zgłoszeń do turnieju WTA 125 Polish Open, który w dniach 7-13 sierpnia odbędzie się na twardych kortach centrum szkoleniowego PZT w Kozerkach. Bilety już w sprzedaży.

WTA 125 Polish Open

Najwyżej notowana z nich jest Ukrainka Kateryna Baindl zajmująca 77. miejsce na świecie, a w czołowej setce sklasyfikowana jest jeszcze Niemka Anna-Lena Friedsam – 89.

Obsada Polish Open 2023 jest bardzo mocna, bowiem chęć udziału wyraziło również aż pięć zawodniczek zajmujących miejsca tuż za pierwszą setką rankingu WTA: Serbka Olga Danilović (105.), Niemka Jule Niemeier (106.), Czeszka Tereza Martincova (107.), Włoszka Lucrezia Stefanini (108.) i Belgijka Janina Wickmayer (109.).

Eliminacje do tegorocznego Polish Open rozpoczną się w niedzielę 6 sierpnia i będą rozlosowane na 16 zawodniczek, a organizator dysponuje dwoma „dzikimi kartami”. Natomiast do turnieju głównego może przyznać cztery takie przepustki w singlu i jedną w deblu.

Na podstawie miejsc w rankingu w grze podwójnej pewne występu w Kozerkach są trzy Polki: Katarzyna Kawa, Maja Chwalińska (obie PZT Team/BKT Advantage Bielsko-Biała) i Katarzyna Piter (CKT Grodzisk Mazowiecki). Każda z nich zagra w parze z zagraniczną partnerką.

Turniej zostanie rozegrany na nowych kortach twardych odkrytych z nawierzchnią Laykold – znaną zawodnikom z turniejów US Open czy Miami Open. Trybuny pomieszczą ponad 3000 widzów, także możecie zabrać znajomych!

Osoby, który chcą zobaczyć mecze w wyjątkowo komfortowych warunkach, zapraszamy na zadaszoną trybunę VIP, gdzie będziemy serwować napoje, drinki i przekąski. Cena biletu VIP obejmuje wejście na trybunę, bar jest dodatkowo płatny.

Wszystkie bilety są typu OPEN i upoważniają do całodziennego wejścia na trybuny.

Podane godziny rozpoczęcia meczów są godzinami wstępnymi, które będą na bieżąco weryfikowane przez supervisora. Dokładne godziny meczów zostaną podane dzień przed na stronie  www.pzt.pl oraz na FB: https://www.facebook.com/PZTofficial

Kozerki to centrum tenisowo- rekreacyjne. Położone tylko 30 minut od Warszawy i 45 minut od Łodzi. Na miejscu, poza 21 kortami, znajdziecie restauracje śródziemnomorską ToTu, Hotel Kozerki *** oraz baseny odkryte wraz z boiskami plażowymi, które są niezastąpioną atrakcją dla dzieci i młodzieży.

 

PROGRAM TURNIEJU – szczegółowy program turnieju dostępny na stronie kozerkiopen.pl :

06 sierpnia (niedziela):

 • Eliminacje do turnieju WTA 125 Polish Open

07 sierpnia (poniedziałek)

 • Eliminacje do turnieju WTA 125 Polish Open
 • mecze pierwszej rundy gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open

 

08 sierpnia (wtorek)

 • mecze pierwszej rundy gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open
 • mecze pierwszej rundy gry podwójnej turnieju WTA 125 Polish Open

09 sierpnia (środa)

 • mecze drugiej rundy gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open
 • mecze pierwszej rundy gry podwójnej turnieju WTA 125 Polish Open

10 sierpnia (czwartek)

 • ćwierćfinały gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open
 • ćwierćfinały gry podwójnej turnieju WTA 125 Polish Open

11 sierpnia (piątek)

 • półfinały gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open
 • półfinały gry podwójnej turnieju WTA 125 Polish Open

12 sierpnia (sobota)

 • finał gry podwójnej turnieju WTA 125 Polish Open
 • finał gry pojedynczej turnieju WTA 125 Polish Open

bilety na WTA 125 Polish Open uprawniają także do wejścia na mecze rozgrywane tego dnia w ramach LOTTO SuperLiga

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też