Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Sport Fitness I Taniec Zajęcia jogi z Marysią Micek

Zajęcia jogi z Marysią Micek

23.04.2024 Lublin

Organizator: ACKiM UMCS Chatka Żaka

Zajęcia jogi z Marysią MicekBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Zajęcia jogi z Marysią Micek - KARNET (1 ZAJĘCIA)
wtorek
23.04.2024
16:30

Zajęcia jogi z Marysią Micek - KARNET (1 ZAJĘCIA)

Lublin, ACKiM UMCS Chatka Żaka

O wydarzeniu

Zapisz się na zajęcia z jogi z Marią Micek w Chatce Żaka! Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godz. 16:30 - 18:00 w sali 08 w ACKiM UMCS Chatka Żaka! Bilety na zajęcia jogi w Chatce Żaka już dostępne.

 

Nie czekaj i zapisz się! Dostępne jest tylko 10 miejsc!

Zajęcia prowadzone będą do końca czerwca.

 

Maria Micek

Maria Micek - certyfikowana nauczycielka jogi 200 RYT według Yoga Alliance. Ukończyła szkolenie dla nauczycieli jogi Sivananda Yoga Teacher Training w Reith w Austrii. Studentka Choreografii i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Na co dzień współpracuje z Lubelskim Teatrem Tańca. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia z jogi, tańca współczesnego i tańca klasycznego od dwóch lat. Szkoliła się również w Centrum Baletowym Neoclassica w Warszawie, jak i na wielu warsztatach (Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca, CI Flow Festival, Do Festival, Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego "Na Bosaka", masterclass z tancerzami NDT2, Company Wayne McGregor, Rosas, Ultima Vez).

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też