Polska Liga Esportowa - Finały Jesień 2021

Polska Liga Esportowa - Finały Jesień 2021

10 drużyn, 45 rozegranych i transmitowanych spotkań - sezon Jesień 2021 był w Polskiej Lidze Esportowej czasem wzmożonego wysiłku i wielu emocji na najwyższym krajowym poziomie. Sześć najlepszych ekip sezonu zasadniczego, zawalczy już niedługo podczas finałów offline, z okazji których organizatorzy przygotowali nie lada gratkę dla największych fanów rozgrywek. Polska Liga Esportowa bilety na finały już  w sprzedaży.

Polska Liga Esportowa bilety na finały

Bilety na wydarzenie, w limitowanej liczbie (30 sztuk), dostępne są w dwóch wariantach: 

  • Bilet jednoosobowy dla osoby powyżej 16 roku życia - 300zł 
  • Bilet dla opiekuna i dziecka poniżej 16 roku życia - 400zł 

Watching Party meczu finałowego odbędzie się w sobotę, 4 grudnia, o godzinie 18:00 w ESPORT SPOT przy ulicy Zajęczej 2a, 00-351 Warszawa. Wizyta w studiu Polsat Games, mieszczącym się przy ulicy Łubinowej 4a natomiast, rozpocznie się o godzinie 15. Atrakcję i opiekę podczas trwania wydarzenia zapewnia organizator - Polska Liga Esportowa S.A.

 

W ramach biletu, jego właściciel dostanie wyjątkową okazję, by podejrzeć zawodników i produkcję wydarzenia od zaplecza. Pobyt w studiu Polsat Games obejmuje spotkanie z graczami, ekspertami i komentatorami, jak i ekskluzywny tour po planie transmisyjnym. 

 

Na tym, oczywiście, przyjemności się nie kończą. Gdy rywalizacja będzie się rozpoczynać, posiadacz wejściówki zaproszony zostanie do ESPORT SPOT, które znajduje się na terenie warszawskiej Elektrowni Powiśle. Tam odbędzie się Watching Party finałów, na którym można będzie dopingować zawodników wraz z zaproszonymi na wydarzenie gwiazdami.

 

W trakcie wieczoru, można będzie zagrać z influencerami, czy spotkać się z graczami tuż po zakończonym finale. W trakcie wydarzenia, nasz gość będzie miał możliwość korzystania z cateringu przygotowanego przez ESPORT SPOT, a do domu nie odejdzie z pustymi rękoma - Polska Liga Esportowa i jej partnerzy przygotują bowiem dla każdego specjalny gift pack, który stanowić będzie świetną pamiątkę z tego niezapomnianego wydarzenia. 

Esport wraca na salony 

Po trudnym - również dla branży esportowej - czasie związanym z pandemią, organizatorzy turniejów esportowych chcą przywracać format, który najlepiej buduje emocje wokół rywalizacji - mowa o formacie lanowym, czyli turniejach odbywających się w arenie gromadzącej zawodników, jak i kibiców. 

 

Część pracy udało się Polskiej Lidze Esportowej wykonać już w poprzedniej edycji - bo choć widzowie nie mogli przyglądać się rywalizacji mistrzów gry z bliska, to już sami zawodnicy i członkowie drużyn obecni byli w jednej przestrzeni, walcząc o tytuł najlepszej drużyny w kraju. 

 

Teraz pora na kolejny krok - limitowane wejściówki VIP, które umożliwią fanom Polskiej Ligi Esportowej zobaczyć wydarzenie od kulis! 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Polska Liga Esportowa - Finały Jesień 2021
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/