Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport E-sport i youtuberzy EWF Champions CUP 2023

EWF Champions CUP 2023

Organizator: E-WF ESPORT Sp. z o.o

EWF Champions CUP 2023O wydarzeniu

O wydarzeniu

Przygotuj się na zacięty bój i odwiedź Wydarzenie Roku! Przed Wami EWF Champions CUP! Będzie to weekend pełen emocji, rywalizacji i świetnej zabawy! Spotkacie gwiazdy YouTube i wielu znanych sportowców! EWF Champions CUP 2023 bilety już dostępne.

EWF Champions CUP Lubin 2023

SOBOTA 16.12.2023

Wielkie Otwarcie EWF Esport League

Turniej CS2 EWF Cup h

GOŚĆ SPECJALNY: Rezi + panel Q&A publiczności

Cosplay

Strefa Expo

Strefa Free To Play

 

NIEDZIELA 17.12.2023

Mega otwarcie eventu z EA Sports

Miniturnieje FC24 i UFC5

Cosplay – wręczenie nagród

Panele dyskusyjne z twórcami

Strefa Free To Play

Strefa Expo

Konkursy

 

Dwudniowe wydarzenie w hali RCS, zgromadzi najlepszych graczy, spektakularne mistrzostwa Esport, targi Game Tech oraz wiele innych atrakcji. Będzie to także wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników gamingu, aby wziąć udział w loterii biletowej i wygrać konsole, sprzęt oraz wiele innych nagród!

Fani gamingu i nowych technologii będą mieli okazję kibicować zmaganiom drużyn turniejowych Counter Strike 2, Mini turnieje w FC 24 i UFC 5. Udział w wydarzeniu gwarantuje wielogodzinna rozrywkę na najwyższym poziomie!

Gościem specjalnym będzie znany youtuber Remigiusz „reZigiusz” Wierzgoń. Internetowy twórca ma w serwisie YouTube prawie 5 mln subskrybentów, a jego konto na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln użytkowników sieci. Przygotujcie się na autografy, sesje zdjęciowe i Q&A.

EWF Gametech Expo

Nowości ze świata technologii gamingowej na naszych targach! Śledźcie najnowsze trendy, testujcie nowe gry i sprzęt, a może nawet znajdziecie swoją wymarzoną konsolę do gier! Dziesiątki wystawców zaprezentują to co teraźniejsze i to co przyszłe w świecie gamingu. Strefy konsol, strefy VR, strefa PC, strefa software - dotknij, przetestuj i poczuj moc EWF Gametech Expo!

Jeśli interesujesz się światem gamingu i technologii – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Będzie to weekend pełen zwrotów akcji, gamingowych niespodzianek i niesamowitych sportowych emocji. Nie może Cię tam zabraknąć!

Podobne wydarzenia

Zobacz też