Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Alicja w krainie Muzycznej Magii

Alicja w krainie Muzycznej Magii

Organizator: Filharmonia Futura

Alicja w krainie Muzycznej MagiiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl dla całej rodziny Alicja w krainie Muzycznej Magii! Alicja w krainie Muzycznej Magii bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Alicja w krainie Muzycznej Magii

Muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Tak w kilku słowach można scharakteryzować propozycję Filharmonii Futura skierowaną do młodych widzów. Alicja w Krainie Muzycznej Magii miała premierę 4 grudnia 2016 w kinie Kijów.Centrum. Akcja spektaklu rozgrywa się dwutorowo: na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność ma okazję poznać niezwykle barwnych bohaterów.

 

Na ekranie pojawiają się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie występują Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione muzyką i humorem, ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

UWAGA: Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat).

Scenariusz, reżyseria, muzyka: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

 

Alicja w krainie muzycznej magii bilety na spektakle dla dzieci dostępne na eBilet.pl - zapraszamy!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też