Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasarzeszowskie-juwenalia
Home Dla dzieci Rekreacja Wielka Fabryka Elfów

Wielka Fabryka Elfów

Organizator: Agencja Eventowa IKA

Wielka Fabryka ElfówO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kup bilet i przyjdź do Wielkiej Fabryki Elfów! W tym roku będziemy mogli bawić się z elfami i Świętym Mikołajem w trzech miastach - Warszawie, Gdańsku i Katowicach! Już po raz szósty, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.

Wybierz miasto, termin, godzinę (dostępne sesje w godz. 9 do 17)

Uwaga - jeden bilet, to wstęp dla jednego dziecka i jednej osoby dorosłej. Koszt wstępu dodatkowego opiekuna wynosi połowę ceny biletu normalnego. Bilet dla dodatkowego opiekuna należy zakupić w kasie, tuż przed wejściem.

Program Wielkiej Fabryki Elfów przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-10 lat, jednak jeżeli zdecydują się Państwo przyjść z dzieckiem w innym wieku, musi ono posiadać bilet. Wstęp bez biletu jest możliwy jedynie dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.

 

Miejsce, wszystkim znane, ale przez nikogo nie widziane - to jest właśnie Wielka Fabryka Elfów. Tajemnicza manufaktura, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci. Skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu.

Promocja! Kup więcej za mniej,  od poniedziałku do piątku każdy kolejny bilet jest tańszy!

Jeżeli jesteś posiadaczem Karty FunPass lub Karty do Kultury wpisz KARTA w miejscu kodu rabatowego i kup bilet o niemal 10% taniej. Kartę okaż przy wejściu na imprezę.

Rabat dla dzieci niepełnosprawnych - wybierz typ biletu "Osoba Niepełnosprawna" na daną godzinę i okaż kartę inwalidzką w kasie przy wstępnie do Wielkiej Fabryki Elfów.

W sprawach biletów, reklamacji, kłopotów z biletami lub płatnością prosimy o kontakt z infolinią eBilet.pl  poprzez skrzynkę rezerwacje@ebilet.pl lub telefonicznie (22) 122 80 99

 

Wielka Fabryka Elfów, Gdańsk, Pierniczki Świętego Mikołaja

W Gdańsku, w AmberExpo, dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale także pomogą Elfom z Pierniczkami Świętego Mikołaja.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

 

Wielka Fabryka Elfów, Warszawa, Niedokończona Zabawka

Dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom skompletować Niedokończoną Zabawkę.
By wypełnić zadanie, mali goście odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne.

 

Wielka Fabryka Elfów, Katowice, Tajemnica Zaginionych Sań

Dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odnaleźć Zaginione Sanie Świętego Mikołaja. Będą one niezbędne, aby przygotować się do Świąt i dostarczyć prezenty do każdego dziecka na świecie.
By odnaleźć Sanie, mali goście odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

 

Uwaga - jeden bilet to wstęp dla jednego dziecka i jednej osoby dorosłej.  Koszt wstępu dodatkowego opiekuna wynosi połowę ceny biletu normalnego. Bilet dla dodatkowego opiekuna należy zakupić w kasie, tuż przed wejściem.

Program Wielkiej Fabryki Elfów przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-10 lat, jednak jeżeli zdecydują się Państwo przyjść z dzieckiem w innym wieku, musi ono posiadać bilet. Wstęp bez biletu jest możliwy jedynie dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu

Wybierz miasto, termin, godzinę (dostępne sesje w godz. 9 do 17)

 

Każda z zabaw potrwa niemal 2,5 godziny.

Zabawa zwieńczona zostanie spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który osobiście wręczy każdemu dziecku Dyplom Pomocnika Elfa i drobny upominek.

Podobne wydarzenia

Zobacz też