Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny Lot do Rovaniemi (FI) do Św. Mikołaja! (SMR606)

Lot do Rovaniemi (FI) do Św. Mikołaja! (SMR606)

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do Rovaniemi (FI) do Św. Mikołaja! (SMR606)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Witajcie w niezwykłej podróży do Rovaniemi, miejsca, gdzie marzenia stają się rzeczywistością! Specjalny rejs SMR606 to nie tylko podróż lotnicza, ale również magiczna wyprawa do krainy Świętego Mikołaja, idealna dla rodzin z dziećmi. Bilety na demonstracyjny Lot do Rovaniemi do Św. Mikołaja już w sprzedaży.

 

Rovaniemi, serce Laponii, to miejsce, gdzie spotkacie samego Świętego Mikołaja! Nasza trasa zabierze Was w podróż przez malownicze krajobrazy północy, oferując niezapomniane wrażenia widokowe z pokładu samolotu. Gdy lądujemy w Rovaniemi, czeka na Was spotkanie z Mikołajem! Dzieci będą miały okazję porozmawiać z nim, zrobić zdjęcie i przekazać listy z życzeniami.

Dodatkowo, nasz profesjonalny przewodnik turystyczny opowie Wam o lokalnej kulturze lapońskiej i historii tego miejsca. Będziecie mieli okazję spróbować tradycyjnych smakołyków, które są popularne w tej części Finlandii, a także poczuć atmosfery tego magicznego miejsca.

Przekształćcie Waszą podróż w niezapomnianą przygodę dla całej rodziny! Dołączcie do nas na rejsie SMR606 i odkryjcie magię Rovaniemi oraz Świętego Mikołaja w wyjątkowy sposób, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci

 

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa 
  • Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

 

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w  Centrum Szkoleniowym.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też