Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Rock MOXO presents: SKUBAS - Koncert Premierowy Albumu "W OGIEŃ"

MOXO presents: SKUBAS - Koncert Premierowy Albumu "W OGIEŃ"

Organizator: AMVOX INTERNATIONAL Sp. z o.o.

MOXO presents: SKUBAS - Koncert Premierowy Albumu "W OGIEŃ"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Skubas - artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości powraca z czwartym studyjnym albumem zatytułowanym “W ogień”. Bilety na premierowy koncert Skubasa w MOXO już dostępne!

Skubas informacje

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 roku autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Dyskografię Artysty uzupełniają albumy “Brzask” (2014 r.) oraz Duch z 2020 roku.

Najnowszy krążek “W ogień” zawiera świetnie przyjęte single „Co i tak nadejdzie” w duecie z Dawidem Tyszkowskim oraz utwór „Rdza” zaśpiewany z Krzysztofem Zalewskim.

Od czasu debiutu Skubas zagrał wiele tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też