Roots of Podkarpacie
Roots of Podkarpacie
Roots of Podkarpacie
Roots of Podkarpacie

Roots of Podkarpacie

Mamy dla Was w sprzedaży bilety na wieczór koncertowy Roots of Podkarpacie, podczas którego na scenie Klubu Zaścianek zobaczymy formacje Brown, Amok, Simple Pleasures i Broken Songs!

BROWN to rzeszowski zespół rockowy/metalowy, który do tej pory nagrał 3 studyjne albumy. Słyną z wyjątkowo energetycznych koncertów, które dzięki energii i niesamowitej muzyce pozostają na długo niezapomnianym przeżyciem. Wielokrotnie doceniany nagrodami, zdobył sobie szerokie uznanie publiczności.
AMOK- Stało się! Częstotliwość grania około jednego koncertu rocznie niedługo stanie się faktem na Waszych oczach! Na scenie klubu, w którym Fidel Castro w 1972 roku palił cygaro pojawią się "młodzi wilcy" aby przy pomocy paru instrumentów porwać Was do tańców, hulanek i swawoli. Po prawie roku milczenia pokażą się z kilkoma świeżymi numerami i niezmiennie czerstwym show. Będą też niespodzianki :)
SIMPLE PLEASURES to zespół założony w 2015 roku w Krakowie przez trzech przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, alkoholu i dobrej zabawy. Sami o sobie mówią, że ich muzyka jest połączeniem rocka i bluesa z punkową energią i dekadentyzmem.
BROKEN SONGS - Ich krótkie i dość proste, nawet kilkunastominutowe piosenki na siedem-ósmych i dziewięć-czwartych pełne są melodyjnego growlu i agresywnych pejzaży. Przesiąknięte duchem lat 70-tych ultranowoczesne aranżacje oraz banalne teksty o przemijaniu i zdradzie na długo zapadają w niepamięć.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Roots of Podkarpacie
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/