Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Piotr Zioła

14.09.2024 Wrocław

Organizator: Radio Wrocław

Piotr ZiołaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Piotr Zioła
sobota
14.09.2024
19:00

Piotr Zioła

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

O wydarzeniu

Piotr Zioła, który powrócił z nową energią i bagażem doświadczeń na szaleńczo dobrej płycie „Wariat” wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Bilety na koncert Piotra Zioły już w sprzedaży!

Piotr Zioła informacje

Piotr Zioła zadebiutował w 2016 r. albumem „Revolving Door”, który został nagrodzony Fryderykiem, a pochodzący z niego singiel „Safari” uzyskał status Platynowej Płyty. Artysta brał udział w wielu projektach, usłyszeć go można m.in. na kompilacji „Albo inaczej”; współpracował z artystami z rozmaitych muzycznych światów, m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim czy The Dumplings; wystąpił na największych polskich festiwalach: Open'er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie, Fest Festival.

W 2022 roku ukazała się druga płyta Piotra pt. „Wariat”. Wydawnictwo poprzedziły trzy single: „Błysk”, „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez”, „Prąd” i tytułowy „Wariat” z pełnymi symboliki teledyskami, które współtworzył sam artysta jako reżyser i scenarzysta.

„Wariat” zabiera nas w podróż, dzięki której odkrywamy co się działo u Piotra Zioły przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny. Każdy z utworów w subtelny sposób opisuje doświadczenia z tego okresu. 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też