Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

half•alive

Organizator: Good Taste

half•aliveO wydarzeniu

O wydarzeniu

Alternatywne kalifornijskie trio z Long Beach half•alive wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, w warszawskiej Proximie! Przed koncertem half•alive publiczność rozgrzeje WizTheMC. half alive bilety na koncet w Warszawie już dostępne.

 

Koncert został przeniesiony z dnia 29.04.2022. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność.

O zespole half-alive

Muzyka grupy half•alive przeobraża się i “dorasta” razem z członkami zespołu: Joshem Taylorem, Brettem Kramerem i J Tylerem Johnsonem. W 2018 roku do obiegu trafił ich kawałek “Still Feel”, który szybko okazał się otworzyć wiele drzwi w branży (Top 10 w Alt Radio i 275 milionów odtworzeń singla na świecie). Wydaniem ich pierwszego albumu “Now, Not Yet” zajęło się RCA Records. Niedługo później zostali zaproszeni do wystąpienia w kultowym już projekcie NPR “Tiny Desk”. Za tym poszło wyprzedanie wszystkich koncertów na debiutanckiej trasie, występy w telewizyjnych show (“Jimmy Kimmel Live!” i “The Late Late Show with James Corden”), a także debiuty na takich festiwalach jak Lollapalooza, Outside Lands czy Firefly.

WizTheMc

Urodzony się w Cape Town w RPA, dorastający w Lüneburgu w Niemczech, a tworzący w kanadyjskim Toronto artysta wymyka się jednoznacznym szufladkom gatunkowym. Jak mówi „jego muzykę tworzą emocje płynące z serca”. Najnowszy minialbum, wydany w 2020 roku „What about now”, eksploruje nowy kierunek brzmieniowy w twórczości artysty, wykorzystując melodię i organiczne instrumentarium doskonale połączone z charakterystycznymi dla brzmienia WizTheMC bitami i rytmem.  

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też