Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Rock Daria Zawiałow + gościnnie Natalia Szroeder

Daria Zawiałow + gościnnie Natalia Szroeder

Organizator: Modern Look Sp. z o.o.

Daria Zawiałow + gościnnie Natalia SzroederO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na jedyny tego lata w Trójmieście pełnowymiarowy koncert Darii Zawiałow! Koncert w Polsat Plus Arenie odbędzie się w ramach Ladies’ Jazz Festival, a gościnnie wystąpi na nim Natalia Szroeder. Bilety na koncert Darii Zawiałow już w sprzedaży. 

Usłyszymy tylko na nim tego lata w Trójmieście piosenki z najnowszej płyty Dziewczyna POP oraz Hej Hej! i inne przeboje Darii z poprzednich albumów.

Daria Zawiałow informacje

Daria Zawiałow w ciągu siedmiu lat zawodowej kariery ma już na koncie cztery albumy, 42 nominacje w branżowych plebiscytach, podwójnie diamentowe, platynowe i złote płyty. Do tej pory Artystka zdobyła 10 nagród w branżowych plebiscytach, a wśród nich sześć to Fryderyki i do tego ten najnowszy przyznany Jej w marcu 2024 za Album Roku.

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów polskiej estrady. Jest autorką tekstów i kompozytorką. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Rok 2024 stoi pod znakiem nowego rozdziału w jej twórczości. Nowe piosenki! Nowy album! Nowy Producent! Nowa energia! Występy Darii to zawsze fantastyczne widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma wiele koncertów, podczas których zgromadziła tysiące widzów.

W tym roku po raz pierwszy w swojej karierze Daria zagra swoje przeboje na Ladies’ Jazz Festival.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też