spotkanko Kraków 2K22

spotkanko Kraków 2K22

SPRAWDŹ BILETY

spotkanko Kraków 2K22 – spotkaj w jednym miejscu wszystkich swoich ulubionych twórców! W tym roku mikołajkowe prezenty pojawią się dzień później! W środę (7 grudnia) Kaluch, Ospanno, Vikki i Maddie oraz Ekipa TEAM KALUCH pojawią się w krakowskim Klubie Studio i zadbają o jak najlepszą zabawę! Na wszystkich fanów czekać będzie wiele niespodzianek, wśród których należy wymienić: wielki turniej GTA, koncert KALUCH X COVIN, konkursy z nagrodami gamingowymi, MEET&GREETY czy nawet całą gamingową strefę! 

O wydarzeniu spotkanko Kraków 2K22 

Kaluch to twórca filmów o grach, którego popularność rośnie z filmu na film, które możecie znaleźć na jego kanale YouTube! Nie ma on jednak zamiaru ograniczać się tylko do spotkań z fanami w Internecie, czego dowodem mogły być jego letnie obozy, które cieszyły się ogromną popularnością. Teraz przyszedł czas na całodniowe wydarzenie „spotkanko Kraków 2K22”!

 

7 grudnia 2022 roku będziecie mogli spotkać się z Kaluchem i Ospanno, Viki i Maddie oraz ekipą TK. Tak, wszystkie postacie z Waszych ulubionych serii w jednym miejscu! Całość rozpocznie się od wielkiego powitania fanów i Q&A, w którym twórcy będą odpowiadać na Wasze pytania! Jeżeli jednak będziecie chcieli porozmawiać w cztery oczy z ulubionym twórcą, to mamy dla Was także spotkania MEET&GREETY!

Harmonogram:

12:30 – Otwarcie bram dla biletów M&G

13:00-15:00 – spotkania M&G, uruchomienie stref oraz stoisk niespodziankami, set DJ

15:00-16:00 – Otwarcie bram dla biletów na SpoTKanko

16:15-16:45 – Q&A z Kaluchem i Ospanno

16:45-17:15 – Q&A z ekipą TEAM KALUCH

17:15-19:15 – Wielki Turniej GTA

19:30-19:45 – rozdanie nagród i ogłoszenie zwycięzcy w konkursie fanartowym

20:00-20:45 – koncert KALUCH X COVIN

20:45-21:00 – planowane zakończenie spotkanka

 

Regulamin wydarzenia

spotkanko Kraków 2K22 bilety

Wszyscy uczestnicy wydarzenia muszą posiadać bilet wstępu.

 

Rodzaje biletów:

- Bilet na spotkanko Kraków 2K22 – uprawnia do wejścia 1 osoby na event,

- Bilet M&G – uprawnia do wcześniejszego wejścia 1 osoby na event i uczestnictwa 1 osoby w spotkaniu z wybranym twórcą lub grupą twórców zgodnie z wyżej podaną rozpiską spotkań,

- Bilet rodzinny (2 bilety na event + 1 bilet M&G) – uprawnia do wcześniejszego wejścia na teren eventu 2 osób i uczestnictwa 1 osoby w spotkaniu M&G z wybranym twórcą lub grupą twórców zgodnie z wyżej podaną rozpiską spotkań.

 

Bilety na spotkanko Kraków 2K22:

- Pula I – 59 zł,

- Pula II – 69 zł,

- Pula III – 79 zł.

 

Każda kolejna pula będzie uruchamiana automatycznie po wykupieniu wszystkich biletów z poprzedniej puli.

Bilety na event bez M&G w dniu imprezy (o ile będą dostępne) kosztować będą 100 PLN

 

Bilety na spotkanie Meet&Greet oraz na spotkanko:

- M&G z Viki&Maddie – 149 zł,

- M&G z ekipą TEAM KALUCH – 149 zł,

- M&G z Kaluchem – 199 zł,

- M&G z Ospano – 199 zł.

Bilet rodzinny – 249 zł.

Ograniczenia wiekowe

Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

 

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w wydarzeniu. Zgoda do pobrania TUTAJ.

 

Wszyscy uczestnicy wydarzenia muszą posiadać bilet wstępu. Dla opiekuna osoby małoletniej biorącej udział w spotkaniu Meet&Greet wystarczy bilet na sam event.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

spotkanko Kraków 2K22
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

spotkanko Kraków 2K22 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/