emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Inne Festiwal Wielkich Serc - Koncert Golec uOrkiestra

Festiwal Wielkich Serc - Koncert Golec uOrkiestra

Organizator: Fundacja Braci Golec

Festiwal Wielkich Serc - Koncert Golec uOrkiestraO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku oraz Fundacja Braci Golec zapraszają na niecodzienny koncert Golec uOrkiestra w ramach II edycji Festiwalu Wielkich Serc! Bilety na Festiwal Wielkich Serc już w sprzedaży. 

 

Uwaga: na wydarzeniu będą dostępne miejsca stojące i siedzące nienumerowane. Zakup biletu nie jest gwarancją miejsca siedzącego.

Festiwal Wielkich Serc 2023 program

Koncert odbędzie się 11 sierpnia 2023 r. w Amfiteatrze Skalite w Szczyrku. O godz. 18:00 rozpoczną Podopieczni Fundacji Braci Golec, fundacja w tym roku obchodzi 20 lat swojej działalności. O godz. 19:30 na scenie pojawi się ze swoim występem kabaretowym Robert Korólczyk ONE MAN SHOW. Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie koncert Golec uOrkiestra o godz. 20:30.

Beskidzcy Górale XXI wieku szykują wiele muzycznych niespodzianek, zagrają też wszystkie największe hity, które wprawią w doskonały nastrój każdego w wieku od 5 do 105 lat. Nie zabraknie również prawdziwej, góralskiej energii i żywiołowych, granych prosto z serducha, dźwięków w wykonaniu Podopiecznych Fundacji Braci Golec! Jednym słowem humor i wspólna zabawa do utraty tchu gwarantowane!

Dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na rzecz Podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Dzieci do 6 roku życia. mają darmowy wstęp na wydarzenie.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też