Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Inne LATA DWUDZIESTE... LATA TRZYDZIESTE... - przeboje okresu międzywojennego z okazji Dnia Babci

LATA DWUDZIESTE... LATA TRZYDZIESTE... - przeboje okresu międzywojennego z okazji Dnia Babci

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

LATA DWUDZIESTE... LATA TRZYDZIESTE... - przeboje okresu międzywojennego z okazji Dnia BabciO wydarzeniu

O wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza na specjalny koncert LATA DWUDZIESTE... LATA TRZYDZIESTE... z okazji Dnia Babci - bilety już w sprzedaży!

 

W koncercie Bober Band usłyszymy utwory rozsławione m.in. przez Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga czy Hankę Ordonównę. Będą to m.in "Bo to się zwykle tak zaczyna", "Gramofonomanka", "Sex appeal", "Tango Milonga", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ach śpij kochanie" i wiele innych.

Bober Band informacje

Bober Band to projekt muzyczny, którego główną ideą jest ożywienie przebojów muzyki estradowej z okresu międzywojennego. To koncert, który dedykowany jest osobom wrażliwym na muzykę retro, koncert, który dzięki ożywieniu muzyki sprzed stu lat zachwyci i zauroczy zarówno babcie jak i ich wnuki!

Bober Band to igranie z przeszłością. Igraszka ta polega na współczesnej aranżacji utworów z lat 20-30 XX wieku, z wykorzystaniem elementów oryginalnych, pierwotnych nagrań, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki estradowej.

Inicjatorem projektu jest wokalista Michał Bober, który w 2007 roku podjął się pierwszej próby połączenia starego nagrania z płyty winylowej, ze współczesnymi brzmieniami nowoczesnych instrumentów i sampli. Po kilkunastu latach jego pomysł zostanie zrealizowany podczas pełnego koncertu na żywo.

Bober Band tworzą:

  • Michał Bober // śpiew
  • Marek Tutko // piano, aranżacje
  • Malwina Kulisiewicz // skrzypce, śpiew
  • Piotr Sypień // kontrabas, śpiew
  • Olek Miśkiewicz // akordeon
  • Tomasz Garbera // perkusja, sample

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też