Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Inne Hilary Woods + gość specjalny Kamil Piotrowicz

Hilary Woods + gość specjalny Kamil Piotrowicz

03.06.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Hilary Woods + gość specjalny Kamil PiotrowiczBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Hilary Woods + gość specjalny Kamil Piotrowicz
poniedziałek
03.06.2024
20:00

Hilary Woods + gość specjalny Kamil Piotrowicz

Warszawa, BARdzo, bardzo

O wydarzeniu

Eksperymentalna artystka Hilary Woods wystąpi ze swoim zespołem 3 czerwca w warszawskim klubie BARdzo Bardzo, gdzie na supporcie towarzyszyć im będzie pianista Kamil Piotrowicz! Bilety na koncert Hilary Woods już dostępne.

Hilary Woods informacje

Pochodząca z Dublina Hilary Woods za sprawą swoich wysoko zmodyfikowanych dźwięków, na które składają się nagrywki terenowe, wokale, elektronika, fortepian czy drone’y, tworzy świat niezwykle intymnego, na wskroś osobistego i intuicyjnego song-writingu. Zapoznać się z nim możecie słuchając wydanego w zeszłym roku pod szyldem wytwórni Sacred Bones, trzeciego w jej dorobku albumu “Acts of Light”. Po występie na prestiżowym Roadburn Festival oraz chwilę po wyprzedanym koncercie w swoim rodzinnym mieście artystka powróci do Warszawy, gdzie zagra ze swoim zespołem. Perkusista Gabriel Ferrandini oraz skrzypek Oliver Turney wzbogacą kompozycyjny świat Woods, podkreślą jego tajemniczą aurę i pozbawią go jakichkolwiek ograniczeń.

Support: Kamil Piotrowicz

Wieczór otworzy polski pianista, kompozytor oraz mózg Idealistic Festival oraz wytwórni Howard - Kamil Piotrowicz. Lider i członek składów Kamil Piotrowicz Sextet, Hałvva, Hirjjo, Wojczak / Piotrowicz czy Lawaai znany jest z niezwykle dokładnego, wirtuozerskiego i emocjonalnego stylu, który konsekwentnie promuje występując na całym świecie. Współpracował z takimi artystami jak Jaimie Branch, Christian Lillinger, Peter Knight czy Jan Młynarski, muzycznie doskonalił się na uczelniach w Gdańsku, Kopenhadze, a obecnie studiuje w Aarhus. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też