Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne All Hits - Symphony Show | Universe Orchestra |

All Hits - Symphony Show | Universe Orchestra |

Organizator: VšĮ Starlink International

All Hits - Symphony Show | Universe Orchestra |O wydarzeniu

O wydarzeniu

All Hits - Arcydzieła światowej muzyki na żywo! Świąteczny koncert legendarnych hitów z symfoniczną orkiestrą Universe Orchestra. Bilety na koncert All Hits - Symphony Show już dostępne.

All Hits - Symphony Show program

W programie koncertu najlepsze i najbardziej ukochane przez miliony słuchaczy legendarny hity, które stały się arcydziełami światowej muzyki. Będą brzmieć w unikatowych aranżacjach w nowoczesnym stylu i pozwolą publiczności doświadczyć jasnych i niezapomnianych emocji.

- Queen

- Hans Zimmer

- Scorpions 

- Ennio Morricone

- Metallica

- Ramin Djawadi

- Nirvana

- Deep Purple   

- Europe

- Rammstein

- Led Zeppelin

i wiele innych

Potężny dźwięk instrumentów, niesamowita energia profesjonalnych muzyków, oryginalne oświetlenie i efekty pozwolą zanurzyć się w niezapomnianą atmosferę magii legendarnych hitów.

To oryginalne i atmosferyczne show, które podbiło publiczność na całym świecie i wywołało ogromne poruszenie wśród europejskiej publiczności, gdzie występ orkiestry został przyjęty z zadziwiającym sukcesem.

Każdy koncert, każde wystąpienie «Universe Orchestra» to prawdziwe święto, sensacja i emocje, które ładują wszystkich widzów w sali.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też