Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Pop Tom Gregory & Picture This

Tom Gregory & Picture This

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Tom Gregory & Picture ThisO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Z nieprzewidzianych okoliczności występ Tom Gregory i Picture This zaplanowany na 17.11.2023 nie może odbyć się zgodnie z planem. 

Tom Gregory

Wychowany w małym nadmorskim miasteczku Fleetwood w Blackpool, Gregory dał się już poznać jako jeden z najbardziej obiecujących nowych artystów w Wielkiej Brytanii. Jego debiutancki album, Heaven in a World So Cold, to zapierająca dech w piersiach kolekcja wzniosłych popowych hymnów i szczerych ballad, w tym porywający singiel "Fingertips", który zgromadził już ponad 90 milionów streamów.

"Things I Can’t Say Out Loud" to drugi album w karierze Tom’a Gregory, którego utwór "Never Let Me Down" stworzony wraz z VIZE stał się w Polsce prawdziwym hitem, osiągając szczyt Airplay’a i Shazam, pokrywając się jednocześnie potrójną platyną.

Brytyjczyk ma na swoim koncie również złote oraz platynowe płyty zdobyte w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i Kanadzie. Artysta zgromadził na Spotify już ponad 450 milionów streamów i 5 milionów słuchaczy miesięcznie, a nowy album to przypomnienie o jego wszechstronnym talencie.

I chociaż nietrudno zrozumieć, dlaczego Toma porównuje się do takich artystów, jak Lewis Capaldi i James Arthur, to jego muzyka oferuje dodatkowe wpływy inspirowane muzyką rockową. 

>Engish version below<

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też