Team X Show

Team X Show

UWAGA Bilety zakupione na termin 21.05.2022 zachowują ważność.

 

ZMIANA MIEJSCA Koncert przenosi się do COS Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6A, legendarnego miejsca na mapie stolicy Polski, który w przeszłości gościł wiele wyjątkowych wydarzeń rozrywkowych. Powód zmiany lokalizacji koncertu jest niezależny od organizatorów, którzy są w obowiązku dostosować się do decyzji podjętych na szczeblu wojewódzkim, na obiektach GLOBAL EXPO Warszawa zostaje utworzone centrum działań Pomocy Humanitarnej dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie. 

 

ZMIANA DATY Decyzja o zmianie miejsca imprezy TEAM X SHOW z GLOBAL EXPO na COS TORWAR zapadła na wyższym szczeblu i związana była z wydarzeniami w Ukrainie, których nikt nie był w stanie przewidzieć. W związku z tą sytuacją przeniesienie tak wielkiego wydarzenia, mimo pełnego zaangażowania i wspólnej pracy na najwyższych obrotach MyMusic, Agencji Spotlight oraz wszystkich pozostałych osób zajmujących się przygotowaniem imprezy, okazało się przedsięwzięciem wymagającym więcej czasu. Zapraszamy wszystkich na TEAM X SHOW na warszawskim COS Torwarze w nowym terminie 26 czerwca 2022 roku. By wynagrodzić wszystkim fanom Teamu X wszelkie niedogodności, informujemy, że zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, a całe wydarzenie zyskuje na wielkości i sile! Oprócz koncertu Teamu X oraz spotkań z twórcami uczestnicy imprezy będą mogli także wziąć udział w koncercie Julki Żugaj, która wystąpi ze swoim zespołem! Dodatkowo uczestnicy TEAM X SHOW będą mogli spotkać się z nowymi twórcami Teamu X, czyli z: Różą Wojtczak, Bartkiem Szydlikiem, Kubą Hrapkowiczem, Emilią Kostyk, Dawidem Saganem, Kamilą Łapą i Klaudią Sadownik!

 

Przewidywany harmonogram imprezy:

14:10 – Otwarcie bram dla sesji M&G SET I i dodatkowej puli SET I

14:30 – 16:00 – I sesja spotkań M&G (rozpiska poniżej)

16:10 – Otwarcie bram dla sesji M&G SET II i dodatkowej puli SET II

16:30 – 18:00 – II sesja spotkań M&G (rozpiska poniżej)

18:30 – 19:00 – rozgrzewka przed koncertowa z DJ

19:00 – 22:00 – koncert TEAM X

Team X » Bilety

Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu. Dla opiekuna osoby małoletniej biorącej udział w spotkaniu Meet&Greet wystarczy bilet na sam koncert.

 

Bilet M&G gwarantuje:

- wcześniejsze wejście na teren imprezy,

- zdjęcie z wybranym artystą (wykonane własnym telefonem/aparatem) i krótkie spotkanie,

- upominek od TEAM X.

 

Bilet rodzinny (2 bilety na koncert + bilet M&G) gwarantuje:

- wcześniejsze wejście na teren imprezy 2 osób (M&G wybierany na wejściu do klubu, zgodnie z harmonogramem spotkań artystów; 1 osoba),

- zdjęcie z wybranym artystą (wykonane własnym telefonem/aparatem) i krótkie spotkanie,

- upominek od TEAM X.

 

Bilet do Strefy Golden i Platinium gwarantuje:

(UWAGA: Bilety Golden i Platinium są ważne tylko i wyłącznie z biletami na koncert/biletem M&G)

- osobne wejście na koncert,

- wcześniejsze wejście na teren imprezy (od 14:10),

- wejście do odpowiedniej strefy usytuowanej bliżej sceny,

- specjalną opaskę kolekcjonerską TEAM X.

 

Rodzaje biletów:

 BILET NA KONCERT  uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert,

- BILET M&G – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert i uczestnictwa 1 osoby w spotkaniu z artystą,

BILET RODZINNY – uprawnia do wejścia na teren imprezy 2 osób i uczestnictwa 1 osoby w spotkaniu M&G z wybranym artystą,

BILET KOLEKCJONERSKI – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert i odbioru specjalnego biletu kolekcjonerskiego w bileterii,

BILET GOLDEN CIRCLE – uprawnia do wejścia do specjalnej strefy przy scenie oznaczonej znakiem GOLDEN CIRCLE (UWAGA: bilet ważny tylko z biletem na koncert!),

BILET PLATINIUM CIRCLE – uprawnia do wejścia do specjalnej strefy przy scenie oznaczonej znakiem PLATINIUM CIRCLE (UWAGA: bilet ważny tylko z biletem na koncert!).

 

Harmonogram spotkań Meet&Greet

M&G SET I (14:30 – 16:00) – otwarcie bram 14:10

1. Natalia Karczmarczyk

2. Patrycja Mołczanow

3. Cezary Nykiel

 

M&G SET I DODATKOWA PULA (14:30 – 16:00) – otwarcie bram 14:10

1. Julia Żugaj

2. Maciej Ejsmont

3. Monika Kociołek

4. Karol Pieszko

 

M&G SET II (16:30 – 18:00) – otwarcie bram 16:10

1. Julia Żugaj

2. Maciej Ejsmont

3. Monika Kociołek

4. Karol Pieszko

 

M&G SET II DODATKOWA PULA (16:30 – 18:00) – otwarcie bram 16:10

1. Natalia Karczmarczyk

2. Patrycja Mołczanow

3. Cezary Nykiel

Ograniczenia wiekowe

  • Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie jedynie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w imprezie.

WSZYSCY UCZESTNICY KONCERTU MUSZĄ POSIADAĆ BILET WSTĘPU!

 

Regulamin koncertu TEAM X SHOW TUTAJ

Zgoda na uczestnictwo w wydarzeniu TUTAJ

O projekcie Team X

Gwiazdami drugiej edycji TEAM X są: Natalia Karczmarczyk (Natsu), Maciek Ejsmont (Sheo), Monika Kociołek, Karol Pieszko (Piechu), Julia Żugaj, Cezary Nykiel (Czaro), Patrycja Mołczanow.

 

Projekt TEAM X jest realizowany pod skrzydłami agencji influencer marketingu Spotlight, której udziałowcami są twórca internetowy Stuart Kluz-Burton, Wojciech Szaniawski (właściciel Arskom Group) oraz influencerka Weronika Bielik. Partnerem zarządzającym agencją jest Olivia Drost.

 

Od grudnia 2020 roku twórcy drugiej edycji TEAM X dla zabawy swojej i fanów tworzą własne piosenki w różnych stylach, które później publikowane są na kanale TEAM X na YouTube.

 

Pierwszym klipem promującym drugą edycję projektu, było „Siedem”, które wygenerowało ponad 20 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziła także piosenka „Adios”, która ma już ponad 14 mln wyświetleń. Widzom spodobały się również utwory „Barwy” oraz „All In”.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Team X Show
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/