SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw

SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw

Już 26 czerwca w Teatrze Rampa odbędzie się premiera koncertu pod tytułem SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw. Będzie to niezwykłe widowisko muzyczne, wzbogacone o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, wykonane przez 30-osobowy zespół wokalny w towarzystwie zespołu instrumentalnego. SINGIN' NATURE bilety już w sprzedaży.

O koncercie SINGIN' NATURE

To koncert jakiego jeszcze w Polsce nie było! Podczas koncertu poruszamy kwestie ochrony środowiska, dbania o naszą planetę i wszystkie żyjące na niej stworzenia. Wybraliśmy utwory poruszające tematykę wzajemnej zależności między naturą, a działalnością człowieka. Potraktowaliśmy temat wielowymiarowo, dlatego śpiewamy nie tylko o żywiołach, ale również o potencjalnych niebezpieczeństwach i o tym co jako społeczeństwo możemy zrobić, aby poprawić sytuację klimatyczną. Nie jest to muzyczny manifest, a raczej opowieść, która daje chwilę na refleksję oraz nadzieję, że jeszcze będzie pięknie. W repertuarze pojawią się specjalnie stworzone aranżacje znanych utworów zarówno polskich
jak i zagranicznych wykonawców takich jak: Kwiat Jabłoni, Maanam, Mela Koteluk & Kwadrofonik, Madonna, Imagine Dragons, OneRepublic, Michael Jackson.

 

  • Data: 26.06.2022 r. godz. 17:00 i 20:00
  • Miejsce: Teatr Rampa, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa
  • Czas trwania koncertu: ok. 70 minut

Zespół wokalny Singin' Warsaw powstał w 2015 r. Dyrektorem artystycznym jest Paulina Kardas - dyrygentka i skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

W repertuarze znajdują się współczesne i nieco starsze utwory muzyki rozrywkowej i filmowej w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Singin’ Warsaw ma na koncie wiele koncertów i wydarzeń, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem publiczności.


Zespół został doceniony również na międzynarodowych konkursach muzycznych. Zdobył m. in. Złoty Dyplom podczas konkursu chóralnego Choir in Motion w Łodzi, Złoty Dyplom w kategorii chórów rozrywkowych podczas Festiwalu Music Everywhere, gdzie został również dodatkowo wyróżniony za aranżacje wokalne i choreografie.


Współpracował z wieloma zdolnymi wokalistami młodego pokolenia t.j. Vito Bambino, Pola Rise, Radzimir Dębski, Kuba Jurzyk, Stach Bukowski. Zespół wystąpił na wielu scenach w Warszawie m.in. Teatr Rampa, Teatr Powszechny, BOK, Teatr Ochoty, Teatr Druga Strefa, Klub Stodoła, Sinfonia Varsovia.

 

Singin’ Warsaw jest jednym z nielicznych zespołów wokalnych, który swoje występy wzbogaca o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, tworząc widowiska muzyczne. W roku 2018 powstał autorski koncert poświęcony muzyce Michaela Jacksona pt. “Singin’ Warsaw with Michael Jackson”, którego premiera odbyła się w Teatrze Rampa. Rok później powstał koncert pt. ”Lovin’ Warsaw”, który opowiadał o różnych obliczach miłości w piosenkach z repertuaru
polskiej muzyki rozrywkowej. Singin’ Warsaw to tętniąca energią mieszanka ludzi, których łączy miłość do śpiewu i
kreatywne podejście do realizowanych projektów.

 

Zespół działa pod skrzydłami fundacji edukacyjno-artystycznej Lovin’ Warsaw.

 

Zespół wokalny Singin’ Warsaw
Instrumenty klawiszowe: Marek Lipski
Bas: Artur Siejka
Gitara: Maciej Kopczyński
Perkusja: Wojciech Bylica
Kierownictwo artystyczne: Paulina Kardas
Choreografia: Magdalena Czapnik
Światło: Alina Dolzhikova
W trosce o środowisko bardzo prosimy, aby nie drukować biletów wstępu w formie papierowej. Przy wejściu na koncert prosimy o okazanie QR kodu biletu na nośniku cyfrowym.
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/