SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw

SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw

SPRAWDŹ BILETY

Już 26 czerwca w Teatrze Rampa odbędzie się premiera koncertu pod tytułem SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw. Będzie to niezwykłe widowisko muzyczne, wzbogacone o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, wykonane przez 30-osobowy zespół wokalny w towarzystwie zespołu instrumentalnego. SINGIN' NATURE bilety już w sprzedaży.

O koncercie SINGIN' NATURE

To koncert jakiego jeszcze w Polsce nie było! Podczas koncertu poruszamy kwestie ochrony środowiska, dbania o naszą planetę i wszystkie żyjące na niej stworzenia. Wybraliśmy utwory poruszające tematykę wzajemnej zależności między naturą, a działalnością człowieka. Potraktowaliśmy temat wielowymiarowo, dlatego śpiewamy nie tylko o żywiołach, ale również o potencjalnych niebezpieczeństwach i o tym co jako społeczeństwo możemy zrobić, aby poprawić sytuację klimatyczną. Nie jest to muzyczny manifest, a raczej opowieść, która daje chwilę na refleksję oraz nadzieję, że jeszcze będzie pięknie. W repertuarze pojawią się specjalnie stworzone aranżacje znanych utworów zarówno polskich
jak i zagranicznych wykonawców takich jak: Kwiat Jabłoni, Maanam, Mela Koteluk & Kwadrofonik, Madonna, Imagine Dragons, OneRepublic, Michael Jackson.

 

  • Data: 26.06.2022 r. godz. 17:00 i 20:00
  • Miejsce: Teatr Rampa, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa
  • Czas trwania koncertu: ok. 70 minut

Zespół wokalny Singin' Warsaw powstał w 2015 r. Dyrektorem artystycznym jest Paulina Kardas - dyrygentka i skrzypaczka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

W repertuarze znajdują się współczesne i nieco starsze utwory muzyki rozrywkowej i filmowej w specjalnie przygotowanych aranżacjach. Singin’ Warsaw ma na koncie wiele koncertów i wydarzeń, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem publiczności.


Zespół został doceniony również na międzynarodowych konkursach muzycznych. Zdobył m. in. Złoty Dyplom podczas konkursu chóralnego Choir in Motion w Łodzi, Złoty Dyplom w kategorii chórów rozrywkowych podczas Festiwalu Music Everywhere, gdzie został również dodatkowo wyróżniony za aranżacje wokalne i choreografie.


Współpracował z wieloma zdolnymi wokalistami młodego pokolenia t.j. Vito Bambino, Pola Rise, Radzimir Dębski, Kuba Jurzyk, Stach Bukowski. Zespół wystąpił na wielu scenach w Warszawie m.in. Teatr Rampa, Teatr Powszechny, BOK, Teatr Ochoty, Teatr Druga Strefa, Klub Stodoła, Sinfonia Varsovia.

 

Singin’ Warsaw jest jednym z nielicznych zespołów wokalnych, który swoje występy wzbogaca o choreografię, kostiumy i elementy teatralne, tworząc widowiska muzyczne. W roku 2018 powstał autorski koncert poświęcony muzyce Michaela Jacksona pt. “Singin’ Warsaw with Michael Jackson”, którego premiera odbyła się w Teatrze Rampa. Rok później powstał koncert pt. ”Lovin’ Warsaw”, który opowiadał o różnych obliczach miłości w piosenkach z repertuaru
polskiej muzyki rozrywkowej. Singin’ Warsaw to tętniąca energią mieszanka ludzi, których łączy miłość do śpiewu i
kreatywne podejście do realizowanych projektów.

 

Zespół działa pod skrzydłami fundacji edukacyjno-artystycznej Lovin’ Warsaw.

 

Zespół wokalny Singin’ Warsaw
Instrumenty klawiszowe: Marek Lipski
Bas: Artur Siejka
Gitara: Maciej Kopczyński
Perkusja: Wojciech Bylica
Kierownictwo artystyczne: Paulina Kardas
Choreografia: Magdalena Czapnik
Światło: Alina Dolzhikova
W trosce o środowisko bardzo prosimy, aby nie drukować biletów wstępu w formie papierowej. Przy wejściu na koncert prosimy o okazanie QR kodu biletu na nośniku cyfrowym.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

SINGIN’ NATURE w wykonaniu Singin’ Warsaw BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/