Rebeka

Rebeka

Agencja Artystyczna Powsinoga oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na muzyczną ucztę! Już 4 października w Miejskim Centrum Kultury wystąpi Rebeka. Bydgoski koncert poprzedzi występ toruńskiego zespołu Kwiatki. Rebeka i Kwiatki bilety już dostępne.

O duecie Rebeka

Sceniczna energia, cudowny głos i dopracowane produkcje charakteryzują duet  Rebeka tworzonego przez Iwonę Skwarek i Bartosza Szczęsnego. W lutym br. wydali swój trzeci krążek pt. „Post Dreams”. Zwykle pierwszoplanową rolę odgrywały u nich analogowe syntezatory. Jednakże na tym albumie Artyści postanowili pójść o krok dalej. Pojawiły się klasyczne instrumenty, takie jak smyczki czy trąbka. Stąd też w trasę wyruszają jako trio. Bydgoski koncert poprzedzi występ toruńskiego zespołu Kwiatki.

Płyta zawiera w sobie pełen wachlarz emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”.

Zespół Kwiatki

Występ głównych bohaterów wieczoru poprzedzą Kwiatki, to muzyczny duet, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku. Składa się ze śpiewającej i piszącej teksty Oli Góralskiej oraz komponującego piosenki Adama Stawickiego. Wykonują autorską muzykę, na którą wpływ ma rap, pop i ulubione piosenki babci Oli.

 

Duet wydał epkę, dzięki której znalazł się na liście najlepiej zapowiadających się debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem. Na swoim koncie ma również dwa świeże single, które stanowią zapowiedź nowego materiału zespołu. Od czerwca 2019 Kwiatki biorą udział w projekcie My Name Is New stworzonym przez wytwórnię Kayax.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rebeka
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/