Patrycja Markowska z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego
Patrycja Markowska z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego

Patrycja Markowska z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego

Zapraszamy na akustyczny koncert Patrycji Markowskiej, który odbędzie się już 5 listopada w Cieszynie. Gościem specjalnym artystki będzie jej legendarny ojciec - Grzegorz Markowski, lider Perfectu. Patrycja Markowska z Zespołem + gościnnie Grzegorz Markowski bilety na koncerty już w sprzedaży!

 

Rockowo, bluesowo i niepokornie – tak zapowiada się kolejne występy Patrycji, która wystąpi wraz ze swoim ojcem Grzegorzem. Fani Artystów będą mieli okazję usłyszeć materiał z ich pierwszej wspólnej płyty Droga, z przebojowym już singlem Na szczycie (premiera w styczniu 2019).

Oprócz premierowych piosenek wykonanych wspólnie z ojcem, nie zabraknie największych przebojów wokalistki, takich jak Jeszcze raz i Świat się pomylił czy Hallo, hallo.

To będzie wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu jesiennych koncertów: na scenie Patrycja jest wulkanem energii, jej Zespół to wyśmienici artyści, wykonujący muzykę na najwyższym poziomie.

Patrycja Markowska wystąpi wraz z zespołem:

  • Jerzy Rutkowski - gitara, śpiew
  • Rafał Sędek - gitara, śpiew
  • Marcin Koczot - śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne
  • Adrian Szczotka - gitara basowa
  • Radosław Owczarz - perkusja
  • Gość specjalny - Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski - 01.10, Radio Wrocław, 05.11, Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Patrycja Bilety na koncerty - nie przegap!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Patrycja Markowska z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/