Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Natalia Szczypuła WIĘCEJ

Natalia Szczypuła WIĘCEJ

03.02-05.03.2023 Hala Odra , BARdzo, bardzo

Organizator: Tymczasowy organizator

od 29,00 zł
OpisMiejsce

Opis

Zapraszamy na koncerty Natalii Szczypuły promujące debiutancki krążek Więcej. Natalia Szczypuła bilety na koncerty już w sprzedaży.

Natalia Szczypuła trasa koncertowa 2023

Debiutancki krążek Natalii Szczypuły premierę miał zaledwie kilka dni temu, a już spotkał się zwieloma pochlebnymi opiniami.

  • Debiut na miarę sukcesu” (Polska Płyta/ Polska Muzyka)
  • Najlepsze często zostajena koniec, taka wisienka na torcie na niemalże koniec roku. Zdecydowanie warto było czekać na pierwszą płytę Natalii Szczypuły” (Muzykoholicy)
  • "Całkiem nowe na polskiej scenie muzyczne brzmienie” (Pytanie na Śniadanie)

Trasa koncertowa “Więcej” promuje debiutancki album artystki. Odnajdziemy na nim różnorodne brzmienia–od soulu, funku przez R’n’B, po przyjemny pop. Dziennikarze muzyczni określili styl Natalii jako “GLAMOUR POP”. To muzyka na najwyższym poziomie, pełna elegancji i odpowiedniego wyważenia.

Koncerty artystki to niezapomniane przeżycie, oparte na interakcji z publicznością, szczerych, poruszających emocjach, instrumentalnej wirtuozerii, bogactwie brzmienia i zapamiętywalnych motywach, które nuci się jeszcze kilka dni po koncercie. Wersje akustyczne utworów zaskakują świeżością, delikatnością i atłasowym brzmieniem, a koncerty w pełnym, 8-osobowym składzie (z towarzyszeniem sekcji dętej), to żywa energia, prawdziwy performance na miarę największych światowych scen.

Zobacz więcej

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też