Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Pop KORTEZ - charytatywny koncert Stowarzyszenia UNICORN

KORTEZ - charytatywny koncert Stowarzyszenia UNICORN

Organizator: STOWARZYSZENIE UNICORN

KORTEZ - charytatywny koncert Stowarzyszenia UNICORNO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Kortez oraz Stowarzyszenie UNICORN połączyli siły, aby wspierać pacjentów onkologicznych! 17 marca 2024 r. Kortez wraz z zespołem zagra wyjątkowy charytatywny koncert z okazji 25-lecia Stowarzyszenia UNICORN w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na charytatywny koncert Korteza w Krakowie już dostępne.

Kortez w Krakowie: koncert charytatywny Stowarzyszenia UNICORN

Koncert będzie miał charakter siedzący i zostanie wyprodukowany przez West Koncerty. Na program koncertu złożą się piosenki z nowej płyty „Naucz mnie tańczyć”, a także najpopularniejsze piosenki Korteza.

W trakcie rocznej przerwy w koncertach Kortez nagrał płytę "Naucz Mnie Tańczyć", której premiera będzie miała miejsce 10 listopada 2023 r. W tym czasie zmienił się również skład zespołu, który pracował przy powstaniu nowego albumu i który będzie towarzyszył Kortezowi na scenie:

  • Tomasz Duda - gitara, saksofon, klarnet basowy, flet,
  • Aleksander Makowski - gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe,
  • Tomasz Sołowiej – bębny,
  • Tomasz Ziętek - instrumenty klawiszowe, trąbka.

Co Kortez i jego zespół przygotują na ten wyjątkowy wieczór? Przekonajcie się sami! 

 

Kupując bilet na koncert nie tylko zapewniasz sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale przede wszystkim pomagasz dzieciom i dorosłym chorującym onkologicznie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie, Warszawie oraz online - unikatowych na skalę Polski i Europy ośrodków, w których pacjenci i ich bliscy otrzymują wsparcie psychoonkologiczne oraz nabywają wiedzę z zakresu m.in. psychologii, medycyny, dietetyki, rehabilitacji oraz profilaktyki choroby nowotworowej (więcej: www.unicorn.org.pl).

 

Organizator wydarzenia: Stowarzyszenie UNICORN

Partnerzy: Jazzboy Records, West Koncerty, eBilet

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też