KOMBI

KOMBI

Zapraszamy na koncert zespołu KOMBI do Radzymina! KOMBI bilety na koncerty już dostępne.

KOMBI koncerty 

KOMBI to zespół wielkich przebojów o ponad 45-letniej historii, niezmiennie prowadzony przez Sławomira Łosowskiego, założyciela, lidera i twórcę „Słodkiego miłego życia” oraz innych hitów. Na koncertach zespół wykonuje swoje znane przeboje, w rytm których bawi się już kilka pokoleń. Oryginalne brzmienie kultowych syntezatorów Sławomira Łosowskiego fascynuje kolejne pokolenia i jest znakiem rozpoznawczym zespołu.

O zespole KOMBI

KOMBI ma swój rozpoznawalny styl oraz brzmienie, które są nierozerwalnie związane z jego osobą i charakterystyczną grą na instrumentach klawiszowych. Ze słynnymi syntezatorami przez niego modyfikowanymi (stąd oryginalne i niepowtarzalne jak odciski palców barwy muzyczne) i aranżacjami utworów. A charakterystyczna sylwetka Łysego w okularach przy klawiszach jest powszechnie znanym elementem wizerunku KOMBI.

 

W ubiegłym roku zespół dwukrotnie wziął udział w „Wakacyjnej Trasie Dwójki” na zakończenie której zagrał w Operze Leśnej w Sopocie a publiczność odśpiewała urodzinowe 100 lat dla Sławomira Łosowskiego. Wystąpił także na 58 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie „Od Opola do Opola”. 

 

Z okazji 45-lecia ukazała się nowa płyta KOMBI „Minerał życia” a zespół wydał już 4 teledyski z piosenkami z tej płyty. Piosenki „Ale co z tego” i „Jeszcze wszystko przed nami” mają wielką ilość odtworzeń na YouTube oraz dużą ilość komentarzy.

 

Istotną część muzyki KOMBI stanowią utwory instrumentalne, z których wiele stało się przebojami (Wspomnienia z pleneru, Taniec w słońcu, Bez ograniczeń energii – 5-10-15, Casablanca, itd...). Są wykonywane na koncertach "Zaczarowane miasto" w pięknej oprawie laserowej.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

KOMBI
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/