Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Hubert Szczęsny & Jacek Jaguś

Hubert Szczęsny & Jacek Jaguś

Organizator: Blues Club

Hubert Szczęsny & Jacek JaguśO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty Huberta Szczęsnego i Jacka Jagusia, które odbędą się na Letniej Scenie Blues Clubu w Gdyni. Hubert Szczęsny i Jacek Jaguś bilety już dostępne. 

O duecie Szczęsny Jaguś

Duet Hubert Szczęsnego i Jacka Jagusia to świeży projekt muzyczny, ponieważ decyzję o tym aby go stworzyć podjęli jesienią 2019 roku. Od tego czasu zagrali ze sobą już kilkanaście koncertów w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Muzycy spotykali się bardzo często od prawie dekady, przy okazji licznych festiwali muzycznych, na których zarówno Hubert ze swoim zespołem jak i Jacek ze swoim macierzystym JJ Band występowali. Podczas tych prawie 10 lat znajomości wiele razy rozmawiali o tym aby kiedyś zrobić coś muzycznego ale już razem i tak oto owocem tego jest właśnie ten duet.

 

Kompozycje to w większości autorski materiał Huberta zaaranżowany na dwie gitary, choć coraz częściej w procesie twórczym bierze udział Jacek, który w swoim zespole JJ Band jest autorem większości tekstów oraz muzyki. Autorski materiał podparty jest coverami co do których Panowie mają absolutną zgodność, ponieważ posiadają tę samą filozofię grania oraz inspirują się podobnymi artystami.


Podobne wydarzenia

Zobacz też