Enej X Mugo XX-lecie zespołu Enej

Enej X Mugo XX-lecie zespołu Enej

SPRAWDŹ BILETY

Enej w Poznaniu! Zapraszamy już 20 listopada do klubu Tama. Świętuj XX-lecie zespołu. Niezapomniane emocje gwarantowane.

Enej X Mugo XX-lecie zespołu Enej - harmonogram imprezy

  • 15.30 otwarcie bram VIP
  • 15.45 - 16.30 Spotkanie VIP (wraz z udziałem w próbie)
  • 18.00 Otwarcie bram dla pozostałej publiczności
  • 18.45 koncert zespołu: Niezdecydowani
  • 19.15 koncert zespołu: Enej
  • 21.00 Zakończenie

Enej X Mugo XX-lecie zespołu bilety VIP

  • wcześniejsze wejście na teren imprezy,
  • zdjęcie z zespołem Enej oraz indywidualne krótkie spotkanie z twórcami
  • udział w krótkiej próbie zespołu

O zespole Enej

Enej to polsko-ukraiński zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, folk rock czy punky reggae. W obecnym składzie zespołu występują Piotr „Lolek” Sołoducha – wokal, akordeon; Mirosław „Mynio” Ortyński – gitara basowa, wokal; Paweł „Bolek” Sołoducha – instrumenty perkusyjne; Piotr „Pancur” Pankowski – gitara elektryczna, gitara akustyczna; Jakub „Czaplay” Czaplejewicz – puzon; Łukasz „Długi” Przyborowski – trąbka; Damian „Pinki” Pińkowski – saksofon, klarnet i Kornel Kondrak – perkusja.

 

Drogą do szerokiej kariery dla grupy Enej był udział w programie Must Be the Music. Tylko muzyka, w którym zajęli pierwsze miejsce. Grupa wydała do tej pory sześć płyt studyjnych – Ulice, Folkorabel, Folkhorod, Paparanoja, Kolędy pod wspólnym niebem i A skiela Wy? z czego dwie pokryły się złotem, a jedna platyną. Najbardziej znane ​​Radio Hello, Folkorabel, Skrzydlate ręce, Tak smakuje życie, Lili, Symetryczno-liryczna, Biegnę, Idealny sen. Zespół współpracował z takimi artystami jak Matheo, Zazula czy Donatan i Cleo. Grupa była wielokrotnie nominowana do nagród przemysłu muzycznego, takich jak Plebiscyt RMF FM Przebój Lata 2011, Wiktory, TOPtrendy czy Eska Music Awards.

 

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Enej X Mugo XX-lecie zespołu Enej
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Enej X Mugo XX-lecie zespołu Enej BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/