Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Arek Kłusowski

Arek Kłusowski

Organizator: Kayax Tomasz Grewiński

Arek KłusowskiO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

 

Arek Kłusowski informacje

Arek Kłusowski - to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Mimo tych porównań Arek, to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. 

 

Arek długo i ciężko pracował na swoje „5 minut” i wszystko wskazuje na to, że jego czas właśnie nadchodzi. Pod koniec 2020 roku w sieci pojawiła się świąteczna piosenka jego autorstwa, którą zaśpiewał w reklamowym klipie razem z Julią Wieniawą i Mery Spolsky. Utwór osiągnął rekordowe 14 mln wyświetleń.

Arek Kłusowski Idealny Syn

W lutym 2021 roku wyszedł świetnie przyjęty singiel pt. „Antarktyda”. Drugim singlem zapowiadającym album jest „Idealny Syn”, który szybko podbił ogólnopolskie radiostacje. 

 

Piosenka została dostrzeżona tez przez branżę i to właśnie z tym numerem, jako przebojem tych wakacji Arek wystąpił na dwóch letnich festiwalach emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat.

Drugi album Arka Kłusowskiego zatytułowany “Lumpeks” miał premierę 21 maja.


Pod koniec roku Arek przygotował dla fanów kolejną niespodziankę - wzruszającą balladę, którą zgodziła się z nim wykonać sama szefowa – Kayah.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też