Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop Agnieszka Chylińska - Letnia Diamentowa Trasa

Agnieszka Chylińska - Letnia Diamentowa Trasa

Organizator: ESKANDER

Agnieszka Chylińska - Letnia Diamentowa TrasaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na letnie koncerty Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich artystek. Poczuj magię letniej diamentowej trasy i daj się porwać bezkonkurencyjnej charyzmie ikony polskiej muzyki, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. Bilety na koncerty Agnieszki Chylińskiej już w sprzedaży.

Agnieszka Chylińska trasa 2024

Koncerty autorki takich przebojów jak Jest nas więcej, Kiedyś do ciebie wrócę, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i zastrzyk pozytywnej energii.

Od kilkudziesięciu lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczy własną ścieżką i nie boi się podejmować artystycznego ryzyka. Odważnie eksperymentując ze swoim scenicznym wizerunkiem, nieustannie udowadnia swoją muzyczną wszechstronność. Teraz zaprasza do wspólnego powspominania minionych lat obfitujących w sukcesy, emocjonujące wyzwania i ogrom emocji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznej podróży przez współczesne przeboje oraz największe hity i utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki i rozsmakować się w jej twórczości. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

Agnieszka Chylińska w ramach letniej diamentowej trasy koncertowej odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów prawdziwie dobrej muzyki.

 

Dzieci do 3-go roku życia wchodzą za darmo.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też