Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Pop Adam Kalinowski ”The Polish Tour"

Adam Kalinowski ”The Polish Tour"

13.04.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Adam Kalinowski ”The Polish Tour"BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Adam Kalinowski ”The Polish Tour"
sobota
13.04.2024
20:00

Adam Kalinowski ”The Polish Tour"

Kraków, Klub Gwarek

O wydarzeniu

Zapraszamy na pierwszą trasę koncertową Adama Kalinowskiego ”The Polish Tour", która startuje już wiosną 2024 roku. Adam Kalinowski bilety już w sprzedaży.

O trasie Adama Kalinowskiego

”The Polish Tour" to koncerty w formule, którą artysta prezentuje po raz pierwszy. W trakcie trasy poza autorskim materiałem z albumów „Być może ostatnia płyta” oraz „Pokolenie Y” Adam Kalinowski zaprezentuje najbardziej docenione utwory z serii „Ale po angielsku”. Z pewnością nie zbraknie „Jolki” czy „Dni, których jeszcze nie znamy”.

Muzyk znany jest z występów w talent show, działalności solowej oraz śpiewania w zespole Black Jeans. Jego charakterystyczną, rockową barwę głosu doceniły miliony słuchaczy w XI edycji „The Voice of Poland”, gdzie Kalinowski zajął II miejsce. Ostatnio jego nagrania polskich hitów śpiewanych po angielsku zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Filmy z serii „Ale po angielsku” obejrzało w przeciągu kilku miesięcy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie doceniając pomysł, a przede wszystkim wokalne interpretacje Adama.

Organizatorem trasy jest agencja Carol Concept Art

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też