Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło

Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło

SPRAWDŹ BILETY

Zbigniew Górny w Poznaniu! Zapraszamy na koncert legendarnego artysty już 27 października do Sali Ziemi. Nie zabraknie też wyjątkowych gości. Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło bilety na koncert już dostępne.

Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło

Szanowni Państwo - właśnie mija 50 lat mojej działalności artystycznej, począwszy od poznańskiego  Tey’a, poprzez liczne Opola, Sopoty, Biesiady, cykle programów telewizyjnych (m.in. Imiennik Dwójki, Co mi w duszy gra), muzykę filmową, po tysiące koncertów w Polsce i na całym świecie. Wspólnie z moimi przyjaciółmi - Grażyną Torbicką, Hanną Śleszyńską, Grażyną Łobaszewską, Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem, Jackiem Wójcickim oraz innymi gośćmi zapraszamy Państwa serdecznie na mój jubileuszowy koncert. Powspominajmy i pośpiewajmy razem!

 

Chciałbym aby to wydarzenie stało się powrotem do dobrej piosenki i wspólnej zabawy, Wierzę, że z moją najlepszą, poznańską publicznością tak właśnie będzie!

 

Do zobaczenia,

Zbigniew Górny

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Zbigniew Górny Niepamiętnik 50 lat minęło BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/