Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana "Parostatek" - piosenki Krzysztofa Krawczyka

"Parostatek" - piosenki Krzysztofa Krawczyka

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Opis

Opis

Klub Stary Klasztor zaprasza na koncert dedykowany pamięci Krzysztofa Krawczykawybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu ubiegłego roku. Jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów. "Parostatek" piosenki Krzysztofa Krawczyka bilety koncert we Wrocławiu już  w sprzedaży.

O koncercie poświęconym pamięci Krzysztofa Krawczyka

W specjalnie przygotowanym programie usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz.


W Starym Klasztorze  zabrzmią znane wszystkim przeboje: „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Byłaś tu”, "Parostatek", " Mój przyjacielu", „Trudno tak (razem być nam ze sobą...)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty.

 

Podczas muzycznego "pięknego rejsu"  nie zabraknie okazji do wspólnego śpiewania ponadczasowych hitów Krzysztofa Krawczyka - rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!

Niezapomniane piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewać będą:

  • Wojtek Dereń - aktor scen muzycznych, wokalista. Laureat konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater. Jest liderem projektu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym występuje  na wielu scenach na terenie całego kraju.
  • Michał Bober - znany publiczności z ostatniej  edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował swoim głosem trenerów. Muzyką zafascynował się już w dzieciństwie, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety największych, światowych gwiazd. Studiował warsztat wokalny także w Moskwie. Inicjator i główny wokalista  muzycznych projektów pamięci Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Wojciecha Młynarskiego
  • Damian Szewczyk – wokalista i basista. Przez lata występował z zespołem BIRMA. Zaangażowany tata, stróż prawa, a na scenie prawdziwy rock'n'rollowiec. Można go było zobaczyć w tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Guinnessa  i projekcie Wroclove Guitar Top.
  • Nikola Warda - pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka"
  • Anna Szul - pianistka i wokalistka, założycielka Szkoły Śpiewu Dźwiękodzieło, główny głos zespołu Chillove

Wokalistom akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa

 Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn