Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Krystyna Giżowska - Największe Przeboje

Krystyna Giżowska - Największe Przeboje

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

OpisArtyści

Opis

Krystyna Giżowska w Krakowie! Koncert odbędzie się w Teatrze Variété już 6 stycznia 2020 roku. Krystyna Giżowska bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Podczas krakowskiego koncertu artystka zaśpiewa swoje największe przeboje: "Złote obrączki", "Przeżyłam z tobą tyle lat" czy "W drodze do Fontainebleau".

O Krystynie Giżowskiej 

Krystyna Giżowska zadebiutowała jako solistka na festiwalu piosenki w Soczi w 1976 roku, gdzie zdobyła drugą nagrodę. Kolejne wyróżnienia artystki to: II nagroda na Coupe d'Europe w Villach w Austrii, I nagroda za interpretacje piosenki do muzyki Chopina na festiwalu przebojów w Rostocku, III nagroda i nagroda publiczności piosenki w Dreźnie, Grand Prix na festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlscham w Szwecji, Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Sopot'84.

Te sukcesy, jak również intensywna działalność koncertowa w kraju i za granicą (w NRD, RFN, Francja, Czechosłowacja, USA, Kanada, Japonia, itd.) potwierdziły trafność wyboru "własnej drogi". Krystyna Giżowska zaczęła nagrywać płyty, programy i piosenki we wszystkich stacjach radiowych i telewizyjnych.

 

Współpracowała z Big Bandem prowadzonym przez Ryszarda Poznakowskiego i Ryszarda Balickiego, związała się też przez jakiś czas z zespołem "Flotyllą" pracując tam pod kierunkiem znakomitych fachowców m.in. Danutą Baduszkową i Jackiem Korczakowskim ucząc się wszystkiego, co wiąże się ze sceną: dykcji, solfeżu, emisji głosu i ruchu scenicznego.

 

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn