Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana XV Kolędowanie z Janem Pawłem II. Śpiewajmy i grajmy mu!

XV Kolędowanie z Janem Pawłem II. Śpiewajmy i grajmy mu!

Organizator: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

XV Kolędowanie z Janem Pawłem II. Śpiewajmy i grajmy mu!O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomniany wieczór muzyczny 6 stycznia 2024 r. do Opery Krakowskiej, na "XV Kolędowania z Janem Pawłem II. Śpiewajmy i grajmy Mu!". To wyjątkowe wydarzenie, które połączy pasję do muzyki z niepowtarzalnym dziedzictwem papieża Jana Pawła II, zapewni nie tylko artystyczne przeżycia, ale także głębokie chwile refleksji i duchowego zjednoczenia. XV Kolędowanie z Janem Pawłem II bilety już w sprzedaży.

XV Kolędowanie z Janem Pawłem II - wykonawcy

W tym roku na scenie pojawią się artyści, których talent i oddanie sztuce z pewnością rozświetlą salę koncertową. Zespół TGD przyniesie ze sobą niepowtarzalne brzmienie, łącząc tradycję z nowoczesnością. Ania Karwan, wyjątkowa wokalistka, przeniesie nas swoim głosem w świat głębokich emocji, interpretując kolędy w sposób pełen pasji i zaangażowania. Kamil Bednarek z kolei, z charakterystycznym stylem reggae, wniesie do koncertu niezapomniany rytm, nadając kolędom zupełnie nową odsłonę.

Te trzy wyjątkowe artystyczne dusze połączą siły, aby stworzyć niezapomniany chór z publicznością. To nie tylko koncert muzyczny, ale także wspólne świętowanie wartości zawartych w kolędach i dziedzictwie papieża Jana Pawła II. Niech ten wieczór będzie pełny magii, radości i duchowej wspólnoty. Dołączcie do nas, aby razem śpiewać i grać Mu!

 

Organizatorami Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie są: Województwo Małopolskie, Gmina Miejska Kraków oraz Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też