,,Autor! Autor!” Koncert Galowy 12. Festiwalu Twórczości Korowód

,,Autor! Autor!” Koncert Galowy 12. Festiwalu Twórczości Korowód

Zapraszamy na Koncert Galowy 12. Festiwalu Twórczości Korowodów, który odbędzie się 16 listopada w Operze Krakowskiej. Festiwal Twórczości Korowodów bilety już dostępne.

O Koncercie Galowym 12. Festiwalu Twórczości Korowód

Koncert Galowy 12. Festiwalu Twórczości Korowód pt. ,,Autor! Autor!” to piosenki mądre, dowcipne, refleksyjne, znane i całkiem nowe. To zestaw wykonawców, którzy są jednocześnie autorami tych utworów; różnorodność gatunków muzycznych – oto atuty tegorocznego koncertu galowego.

 

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną piosenki w wykonaniu twórców i autorów.

 

Wystąpią: Krzysztof Daukszewicz, Robert Kasprzycki, Monika Kowalczyk, Łukasz Jemioła, Krzysztof Piasecki, Adam Strug, Grzegorz Tomczak, Anna Treter, Hanka Wójciak.

 

Niebo do wynajęcia otworzy przed publicznością Robert Kasprzycki, uśmiech na twarzy pojawi się dzięki kabaretowym piosenkom Krzysztofa Daukszewicza i Krzysztofa Piaseckiego. Warto usłyszeć w autorskim wykonaniu Grzegorza Tomczaka frazę „ja to mam szczęście, że w tym momencie żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą…”.

 

Świat folkowych, oryginalnych i poruszających brzmień przedstawią razem ze swoimi zespołami Hanka Wójciak i Adam Strug, a wzruszające autorskie ballady zaśpiewają: Anna Treter, znana szerszej publiczności jako solistka zespołu „Pod Budą”, a także dwoje młodych, wielce uzdolnionych wykonawców – Monika Kowalczyk i Łukasz Jemioła.

Tak więc przez scenę Opery Krakowskiej kolejny raz przewinie się korowód wspaniałych artystów, zabrzmią piękne polskie piosenki, które dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

 

Czas koncertu ok. 2h (+20 min przerwy)

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

,,Autor! Autor!” Koncert Galowy 12. Festiwalu Twórczości Korowód
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/