Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Ewa Błaszczyk "Pozwól mi spróbować jeszcze raz"

Ewa Błaszczyk "Pozwól mi spróbować jeszcze raz"

Organizator: Adria Art

Ewa Błaszczyk "Pozwól mi spróbować jeszcze raz"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Ewą Błaszczyk w ramach recitalu „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”. Znakomita aktorka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród i założycielka fundacji „Akogo?” zabierze nas w emocjonalną podróż przez świat piosenek napisanych przez najwybitniejszych polskich i światowych twórców. Ewa Błaszczyk bilety na recital "Pozwól mi spróbować jeszcze raz".

Ewa Błaszczyk w recitalu "Pozwól mi spróbować jeszcze raz"

W repertuarze Ewy Błaszczyk znalazły się utwory autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jacka Kleyffa, Stanisława Soyki, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego z muzyką Jerzego Satanowskiego, Zygmunta Koniecznego czy Włodzimierza Wysockiego. To nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z najważniejszymi myślami i emocjami, jakie te utwory niosą.

„Pozwól mi spróbować jeszcze raz” to nie tylko koncert – to zetknięcie z historią, emocjami i pięknem muzyki, które Ewa Błaszczyk doskonale interpretuje, nadając im osobisty wydźwięk. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii jej recitalu. Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpi Ewa Błaszczyk, i zarezerwuj bilety online.

 

Skład zespołu:

  • instrumenty klawiszowe: Marcin Partyka
  • gitara i śpiew: Andrzej „e-moll” Kowalczyk
  • saksofony: Sebastian Feliciak
  • gitara i śpiew: Marianna Janczarska

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też