Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Tommy Castro and the Painkillers

Tommy Castro and the Painkillers

Organizator: Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" S.C.

Opis

Opis

Tommy Castro z zespołem w Piekarach Śląskich i Poznaniu! Zapraszamy już 30 września do klubu Ośrodka Kultury Andaluzja i 1 października do klubu 2Progi. wyjątkowy rythm and bluese prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wspólnie świętować będziemy 30-lecie zespołu oraz wydawnictwo nowego albumu "A Bluesman Came To Town"! Tommy Castro and the Painkillers bilety już w sprzedaży.

Tommy Castro and the Painkillers koncerty

Tommy Castro to jedna z kluczowych postaci współczesnego gitarowego rhythm and bluesa. Zaczynając od lokalnych scen, osiągnął również sukces na szczeblu ogólnokrajowym i międzynarodowym podczas licznych tras koncertowych. Szczególną popularność przyniosło mu zdobycie Blues Music Award 2008 w kategorii Entertainer of the Year.


Wytrwałość Castro — koncert za koncertem, noc za nocą — zjednała mu dozgonnie miłość fanów wszędzie tam, gdzie występuje. Gra ostrego, smyczkowego bluesa jak rozpędzony pociąg. Ma uduchowiony głos, ostrą gitarę i jest doskonałym autorem tekstów oraz wokalistą — wspaniała mieszanka, która kołysze duszę i podnosi na duchu. San Francisco Chronicle opisuje muzykę Castro jako „funkowy południowy soul, wielkomiejski blues i klasyczny rock... gitarowe zagrywki, które brzmią jednocześnie znajomo i świeżo”, z kolei Blurt dodaje: „Jeśli zamkniesz oczy, będziesz przekonany, że słuchasz Otisa Reddinga śpiewającego w 1967 roku... Wspaniałe”.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn