Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Jazz i Blues MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ Chmielix

MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ Chmielix

10.11.2024 Warszawa

Organizator: AMVOX INTERNATIONAL Sp. z o.o.

MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ ChmielixBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ Chmielix
niedziela
10.11.2024
19:00

MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ Chmielix

Warszawa, MOXO Restaurant & Club (Fabryka Norblina)

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert z cyklu MOXO presents: Rodziewicz Quartet feat. Waglewski & DJ Chmielix - bilety już w sprzedaży!

 

Przed koncertem zapraszamy na kolację.

16:00 – otwarcie restauracji

19:00 – koncert

W trakcie koncertu wstrzymujemy serwis i wznawiamy go w przerwie koncertu.

Rodziewicz Quartet informacje

Rodziewicz Quartet powstał w 2020 r. z inicjatywy Jacka Rodziewicza. Zespół gra autorską muzykę lidera, za której produkcję odpowiada Steve Nash. Kwartet dopełniają gwiazdy jazzu Maciej Sikała i Marcin Gawdzis. Muzyka zespołu wpisuje się stylistycznie w nurt Nu jazz, będący fuzją wielu stylistyk i jest wyrazem fascynacji muzycznych lidera i Steva Nasha. Podczas koncertu usłyszymy brawurowe wykonania utworów z debiutanckiej płyty p.t. ROJAZZVITCH oraz najnowszego albumu p.t. MUZYKA MOJA I NASHA, którą współtworzył Steve Nash.

Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojciech Waglewski oraz Dj Chmielix. 

Jacek Rodziewicz

Kompozytor i saksofonista barytonowy. Grał w Republice, Kulcie, Atrakcyjnym Kazimierzu i QYAVY, aż w końcu stworzył swój wymarzony zespół. Obecnie najlepszy saksofonista barytonowy w Polsce według krytyków magazynu Jazz Forum. 

Steve Nash

Producent muzyczny, pianista, DJ, remixer i kompozytor. 3-krotny mistrz świata DJ-ów IDA, aktualny mistrz świata finger drummingu. Brał udział w projekcie Męskie Granie. Jest twórc ą projektu Steve Nash & Turntable Orchestra, który łączy orkiestrę symfoniczną z turntablismem. 

Maciej Sikała

Saksofonista tenorowy i sopranowy, dr hab., wykładowca w AM w Bydgoszczy i Gdańsku. Lider swoich zespołów (Septet, Trio). Nagrał ponad 60 płyt jazzowych, w tym 6 pod swoi m nazwiskiem. Od dwudziestu kilku lat, według magazynu Jazz Forum, najlepszy saksofonista tenorowy w Polsce.

Członek legendarnego zespołu MIŁOŚĆ. 

 

Marcin Gawdzis

Trębacz jazzowy, kompozytor i aranżer. Absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach. Obecnie kierownik Katedry Jazzu w AM w Bydgoszczy. Nagrał ponad 40 płyt różnych wykonawców. Stale współpracuje z czołowymi postaciami świata jazzu. W 2014r. otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii debiut roku. 

Wojciech Waglewski

Założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie, gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur. 

Dj Chmielix / Damian Chmielewski

Jeden z najbardziej utytułowanych turntablistów w Polsce i na świecie, 4-krotn y mistrz świata DMC i IDA. Założyciel Skratchorama Records. 

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też