Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie

SPRAWDŹ BILETY

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie - niezwykły koncert w Toruniu! Zapraszamy już 6 października do klubu Lizard King! Grają już od 40 lat... A ciągle promieniują energią i radością grania! Z łatwością nawiązują kontakt z każdą widownią, której udziela się pozytywna atmosfera koncertu. Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa bilety na koncert już w sprzedaży!

Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie

W roku 2022 Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa świętują 40-lecie nieprzerwanej działalności artystycznej. Z tej okazji 6 października odbędzie się niezwykłe muzyczne spotkanie, w którym gościnnie wystąpią: Ania Rusowicz, Wanda Kwietniewska, Tadeusz Woźniak, Kuba Sienkiewicz, Mietek Jurecki, Igor Nowicki, dr hab. Mirosław Pęczak oraz Paweł Sztompke.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Benefis, 40 lat na scenie BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/