Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Zapraszamy na koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa! Koncert odbędzie się na w kompleksie Scena Cegielnia w Radzyminie. Grają już od trzydziestu dziewięciu lat lat...A ciągle promieniują energią i radością grania! Z łatwością nawiązują kontakt z każdą widownią, której udziela się pozytywna atmosfera koncertu. Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa bilety na koncert już w sprzedaży!

O grupie Nocna Zmiana Bluesa

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 39 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów! 

 

Składa sie na nie m.in. dwadzieścia osiem wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, płyty nagrane wspólnie z polskimi gwiazdami jak Dżem czy Wojciech Karolak.

 

Choć zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie czterech dekad   działalności, Sławek i jego zespół wykreowali własny, niepowtarzalny styl, będący fuzją bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej. Sławek jest autorem całego repertuaru grupy i wielu prawdziwych przebojów, jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”. 

 

Sławek Wierzcholski to wirtuoz harmonijki i autor dwóch  popularnych podręczników gry na tym instrumencie. Jest dziennikarzem radiowym i prasowym, organizatorem festiwali bluesowych a przede wszystkim człowiekiem „Chorym na bluesa”! Za swe zasługi i osiągnięcia artystyczne, Sławek został niedawno uhonorowany srebrnym medalem „Gloria Artis”. 

Swe charakterystyczne brzmienie Nocna Zmiana Bluesa wypracowała w trakcie setek koncertów w klubach w kraju i całej praktycznie Europie i na wszystkich możliwych festiwalach bluesowych w Polsce. W trakcie wieloletniej współpracy, muzycy stali się wręcz jednym organizmem, potężną maszyną rytmiczną.

 

Obok Sławka, drugim improwizującym solistą w Nocnej Zmianie Bluesa jest czołowy polski gitarzysta posługujący się technika slide – Witold Jąkalski. Pełne żaru pojedynki harmonijka – slide guitar rozpalą każdą publiczność! 

Skład zespołu Nocna Zmiana Bluesa:  

  • Sławek Wierzcholski – śpiew, harmonijka ustna 
  • Witold Jąkalski – slide gitar 
  • Marek Dąbrowski – gitara akustyczna 
  • Piotr Dąbrowski – gitara basowa 
  • Grzegorz Minicz – bębny 

  

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/