Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Hypnotic Brass Ensemble

Hypnotic Brass Ensemble

Organizator: MoreMusic AGENCY

Hypnotic Brass EnsembleO wydarzeniu

O wydarzeniu

Czy może istnieć lepszy prezent dla naszego wewnętrznego dziecka niż koncert ulubionego zespołu? Już w czwartek 1 czerwca ulubieńcy katowickiej publiczności dadzą ognisty koncert na scenie JAZBAR Muchowiec. Hypnotic Brass Ensemble bilety na koncert już dostępne.

Hypnotic Brass Ensemble w Katowicach

W Dzień Dziecka amerykański zespół Hypnotic Brass Ensemble zaprezentuje potężną moc muzyki. Braterska orkiestra słynie z doskonałego kontaktu z publicznością i wybuchowego jazzu granego na żywo. Koncertują na całym świecie, a ich żywiołowa wirtuozeria i eleganckie szaleństwo namnożyły im mnóstwo fanów również u nas. To będzie wieczór pełen wrażeń!

Hypnotic Brass Ensemble informacje

W skład 9-osobowego Hypnotic Brass Ensemble wchodzi siedmiu braci dorastających w muzykalnej rodzinie Phila Cohrana, trębacza jazzowego, który był m.in. jednym z filarów Sun Ra Arkestra i mentorem The Pharaohs (później lepiej znanych jako Earth, Wind & Fire). Braterska orkiestra powstała na bazie wcześniejszego 'rodzinnego' projektu Phil Cohran Youth Ensemble, w którym muzycy szlifowali umiejętności jeszcze jako nastolatkowie. Później zarabiali na życie graniem na ulicach Chicago, by w 2001 roku wydać własnym sumptem pierwszy album.

Od tamtej pory Hypnotic Brass Ensemble zagrali setki koncertów na całym świecie. Do współpracy zaprosili ich m.in. Erykah Badu, Childish Gambino, De La Soul, Flea z Red Hot Chili Peppers, Ghostface Killah, Gorillaz, Mos Def, Prince, Tony Allen i Wu-Tang Clan. Najpopularniejszy utwór Hypnotic Brass Ensemble to War. Nagranie znalazło się na ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu Igrzyska Śmierci.

Inspiracje chicagowskiej grupy to nieskrępowane dźwięki nowoorleańskiego karnawału, jazzowa swoboda, lubieżny funk, uduchowiony soul oraz rozbujany rytm hiphopu. W ich muzyce słychać także rock, reggae, muzykę bałkańską, afrykańską oraz calypso.

W 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „This Is A Mindfulness Drill”. Już 1 czerwca w JAZBAR Muchowiec usłyszymy nagrania z tej płyty, największe hity grupy oraz jeszcze nieopublikowane utwory. Znakomita okazja do spotkania z jednym z najbardziej barwnych zespołów naszych czasów!

Skład Hypnotic Brass Ensemble:

● Gabriel Hubert („Hudah”) – trąbka

● Saiph Graves („Cid”) – puzon

● Tycho Cohran („LT”) – suzafon

● Amal Baji Hubert („Baji” or „June Body”) – trąbka

● Jafar Baji Graves („Yosh”) – trąbka

● Seba Graves („Clef”) – puzon

● Tarik Graves („Smoov”) – trąbka

● Christopher Anderson („360”) – perkusja

● Uttama Hubert („Rocco”) – baryton

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też