Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Ela Dębska z Zespołem - polska Janis Joplin

Ela Dębska z Zespołem - polska Janis Joplin

Organizator: Restauracje Staropolskie Sp. z o.o.

Opis

Opis

Zapraszamy na koncert Eli Dębskiej! Już 2 października odbędzie się drugi z cyklicznych koncertów w Restauracji Texas Żory. Ela Dębska bilety już dostępne. 

Koncert Eli Dębskiej w Żorach 

Jesteśmy przekonani, że z każdym, kolejnym weekendem będzie coraz mocniej i z pewnością spełnimy oczekiwania wszystkich, zaspokoimy wszystkie gusta muzyczne. A więc: od 25.09 każda kolejna sobota umili Wam wieczór nietuzinkowymi koncertami.

 

Koncert Eli Dębskiej z zespołem. Okrzyknięta przez media polską Janis Joplin. Przez lata występowała z Maciejem Zembatym w słynnych interpretacjach piosenek Cohena. Ponadto z powodzeniem realizowała własne projekty. Aktorka znana z wielu popularnych seriali, nauczycielka śpiewu, genialna wokalistka. Bardzo ekspresyjna. Obecny jej skład zespołu łączący doświadczenie i ekspresję młodych, zdolnych muzyków gwarantuje podróż po najlepszych obszarach historii muzyki.

 

Restauracja „Texas” znajdująca się na terenie Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach słynie nie tylko z dobrej kuchni. Od czasu zmiany właściciela rozwija się dynamicznie, nie tylko kulinarnie. Od sierpnia rozpoczęliśmy z wielkim powodzeniem piątkowe wieczory KARAOKE.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn