EABS (live)

EABS (live)

SPRAWDŹ BILETY

EABS (live) w klubie Hipnoza! Tego koncertu nie możesz przegapić!

EABS - 11.12.2022, Hipnoza, Katowce

Mimo młodego wieku członków grupy jest o nich bardzo głośno już od wielu lat. Zespół multiinstrumentalisty Marka Pędziwiatra stał się jednym z najciekawszych reprezentantów nowej fali polskiego jazzu. Electro-Acoustic Beat Sessions z szacunkiem odnoszą się do pięknych tradycji tej muzyki w Polsce, ale przede wszystkim rozwijają ją, przenosząc wirtuozerskie improwizacje w nowe rejony. Na opublikowanym w tym roku albumie „2061” zahaczają o elektronikę i właśnie ten materiał usłyszymy już 11 grudnia w Hipnozie. Szykuje się muzyczne wydarzenie grudnia!

EABS

Wrocławska grupa Electro-Acoustic Beat Sessions kontynuuje tradycję polskiej szkoły jazzu, jednocześnie wpisując się w światowy renesans tego gatunku. Muzyka grupy wymyka się brzmieniowym schematom i prezentuje zupełnie nowe podejście do jazzu, wnosząc wiele elementów hiphopu i elektroniki. EABS opublikowali trzy znakomicie przyjęte albumy studyjne oraz jeden koncertowy. W skład grupy wchodzą Marek Pędziwiatr (klawisze oraz wokal), Marcin Rak (perkusja), Paweł Stachowiak (gitara basowa), Olaf Węgier (saksofon), Jakub Kurek (trąbka). Zespół był wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród, m.in. do Paszportów Polityki oraz Fryderyków.

 

Więcej o artystach:

http://www.eabs.pl/

https://www.facebook.com/ElectroAcousticBeatSessions/

https://soundcloud.com/eabs_eabs

https://soundcloud.com/eabs_eabs

https://open.spotify.com/artist/5YkOoDfxepfrbbyuimbo8c

 

EABS (live)

Marek Pędziwiatr – klawisze, wokal

Marcin Rak – perkusja

Paweł Stachowiak – gitara basowa

Olaf Węgier –saksofon

Jakub Kurek - trąbka

 

sobota 11.12.2022 Hipnoza, Katowice

Start 20:00

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

EABS (live)
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

EABS (live) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/