Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Jazz i Blues Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz NightO wydarzeniu

O wydarzeniu

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night w Sopocie! Zapraszamy już 31 grudnia do hotelu Radisson Blu. Black & White Swing Jazz Night bilety już w sprzedaży.

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

Czerń i biel to nie tylko kolorystyka wieczoru czy stylowa aranżacja przestrzeni Grand Pavilion, ale ponadczasowa klasyka, szlachetność i elegancja jaka towarzyszyć będzie tej niezwykłej nocy. 

 

Zabierzemy Cię w wyrafinowaną podróż pełną niecodziennych wrażeń muzycznych, artystycznych oraz kulinarnych. Zadbamy o odpowiednią oprawę, która sylwestrową celebrację wyniesie na wyższy poziom.

 

W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu lub odwołania imprezy.

 

Prowadzący:

Noc pełną wyjątkowych wrażeń poprowadzi Anna Wendzikowska – ceniona dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 

Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Girls Like to Swing  

Trzy charyzmatyczne wokalistki wykonujące najbardziej znane standardy jazzowo – swingowe w niestandardowych harmoniach i perfekcyjnie wypracowane brzmienie również własnych aranżacji to uczta dla duszy. 

 

Oprawa DJ-a 

Do nietuzinkowej atmosfery spotkań z piosenką na żywo dodamy trochę muzyki elektronicznej, która doskonale sprawdzi się przy tanecznej nocy. 

 

Taneczne show 

Niesamowitym dodatkiem nadającym wieczorowi swojej wyjątkowości będzie występ taneczny, który dopełni atmosferę swingowo – jazzowej nocy. 

 

3-daniowa kolacja serwowana z pairingiem win 

Specjalnie skomponowane na tę noc menu przeniesie do świata kulinarnych wrażeń, które dopełnią wina z naszej francuskiej winnicy Château Isolette.

 

Bufet dań ciepłych oraz zimnych 

Profesjonalizm, doświadczenie i kreatywność to główne cechy naszych mistrzów sztuki kulinarnej i cukierników. Z pasją i finezją stworzą zarówno zestaw przekąsek, dań oraz deserów, które będą do dyspozycji Gości przez całą noc. 

 

Bar z szerokim wyborem alkoholi i koktajli 

Przez całą noc w barze nieodpłatnie dostępne będą trunki z naszych wytwórni: francuskie wino Château Isolette oraz lokalne piwo rzemieślnicze warzone według gdańskich receptur: Vrest, a także napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata. Szeroki wybór różnorodnych alkoholi z całego świata dostępny będzie za dodatkową opłatą.  

 

Toast o północy 

Niechaj ten wspólnie wypity kieliszek musującego wina będzie dobrym początkiem Nowego Roku 2023, który mamy nadzieję, przyniesie wiele radości, zdrowia i realizacji planów.

 

Ważne informacje:

- Oferta limitowana i bezzwrotna

- Wymagana przedpłata 100 %

- Bal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich

- Rozpoczęcie imprezy godz. 20.00

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też