Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Beth Hart

12.06.2024 Gdynia

Organizator: Modern Look Sp. z o.o.

Beth HartBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Beth Hart
środa
12.06.2024
20:00

Beth Hart

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

O wydarzeniu

UWAGA: tegoroczna europejska trasa Beth Hart nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

 

  • Wrocław 24.11.2023 - przeniesiony na 9.12.2024.
  • Gdynia 26.11.2023 - przeniesiony na 12.06.2024
  • Szczecin 22.11.2023 - przeniesiony na 13.12.2024

Beth Hart koncerty 

Koncert Beth Hart to zawsze spotkanie z artystką prawdziwą. Tu emocji nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie.

W 2019 roku podczas niesamowitego koncertu w ramach Ladies’ Jazz Festival po raz pierwszy rozpoczęła występ od śpiewania przechodząc wśród widzów środkiem płyty w stronę sceny , na której czekał na nią zespół. W grudniu 2022 roku występując solo w katowickim Spodku zaczarowała widownię śpiewając i grając na gitarze i fortepianie. Na Torwarze zaś magnetyzowała publiczność grając z zespołem. Oczywiście na obu tych koncertach również śpiewała chodząc po płycie wśród publiczności.

Wszystkie koncerty Beth Hart pozbawione są plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.  

O Beth Hart

O Beth Hart zachwyceni krytycy muzyczni piszą: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Dochodzą do tego często najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz wielokrotnie z Joe Bonamassą. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to to Led Zeppelin dziesięć płyt studyjnych, dwie koncertowe, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i błyskawicznie rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

 

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też