Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Adam Palma Second Life

Adam Palma Second Life

Organizator: Art- Muza sp z o.o.

Adam Palma Second LifeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Adama Palmy, który odbędzie się już 29 października w poznańskim Centrum Kultury Zamek.  Będzie to koncertowa premiera najnowszego albumu Adama Palmy "Second Life" z udziałem Orkiestry Polskiego Radia Amadeus pod batutą Agnieszki Duczmal. Adam Palma Second Life bilety na koncert już dostępne.

Adam Palma Second Life o koncercie w Poznaniu

"Second Life" to pierwsza w historii światowej fonografii płyta w całości nagrana na gitarę akustyczną i orkiestrę smyczkową.

 

W nagraniach Adamowi Palmie towarzyszy Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod batutą maestry Agnieszki Duczmal.

 

Ta płyta to osobiste spojrzenie na muzykę i życie z perspektywy człowieka, który "odzyskał" życie po wybudzeniu się z długiej śpiączki. Taki czas stworzył głębszą refleksję i dał artyście czas na przegląd swoich własnych korzeni muzycznych.

 

Usłyszymy tu utwory, na których Adam się wychował, melodie ludowe, piosenkę harcerską, pieśń patriotyczną, znane tematy filmowe, nigdy dotąd nie wykonywane na gitarze kompozycje Chopina oraz kompozycje własne ukazujące "polską duszę" artysty.

 

Za aranżację utworów odpowiedzialny jest Adam Palma, a za orkiestrację wybitny kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski.

 

Na płycie tej świat muzyki klasycznej przeplata się ze światem jazzu, a to wszystko na tle harmonicznym polskich utworów w dotychczas nieznanej obsadzie instrumentalnej.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też