Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Stormzy

Organizator: Alter Art

Opis

Opis

Stormzy w Polsce! Jeden z najważniejszych przedstawicieli hip-hopu i grime'u wystąpi 3 marca w warszawskiej Stodole na jedynym koncercie Polsce. Gościem specjalnym koncertu będzie Jaykae. Stormzy bilety na koncert już w sprzedaży

 

Zakończyliśmy sprzedaż na stronie sklepu, bilety nadal dostępne w kasie klubu Stodoła przed koncertem.

Stormzy timing*

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 Jaykae (support)
  • 21:00 - Stormzy

*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie 

Stormzy H.I.T.H Tour

Brytyjski raper ogłosił właśnie jedną z najbardziej wyczekiwanych tras 2020 roku: H.I.T.H Tour obejmie aż 55 dat koncertów w Europie, Azji, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej oraz Afryce. Ogłoszenie zbiega się z fenomenalnym okresem w jego karierze. Na początku listopada 26-letni Stormzy ogłosił datę wydania nowego albumu „Heavy Is The Head”, który promuje świetnie przyjęty singiel „Own It”, z gościnnym udziałem Eda Sheerana i Burna Boya.

 

Nadchodzący album Stormzy’ego został w całości wyprodukowany przez artystę, a w tekstach nadal wybrzmiewa wiele ważnych tematów, znanych z jego dotychczasowej twórczości. Na „Heavy Is The Headnie zabrakło również utytułowanych nazwisk oraz reprezentantów nowego pokolenia muzyków -  m.in. Aitch, Burna Boy, Ed Sheeran, Headie One, H.E.R., Tiana Major9 oraz YEBBA.

Stormzy informacje

Od momentu wydania debiutanckiej EP-ki "Dreamers Disease" (2014), przez ogromny sukces pierwszego albumu "Gang Signs & Prayer" (2017), aż po spektakularne występy na festiwalach Glastonbury czy Open’er w 2019 roku, brytyjski raper z każdym kolejnym rokiem rósł w siłę. Ostatnie miesiące pokazały, że bezapelacyjnie zasługuje na koronę, którą symbolicznie umieszczono na okładce jego nadchodzącego albumu.

 

Raper, który przez pierwsze lata kariery brał czynny udział w rozwoju undergroundowej sceny muzycznej, słynie dziś z zaangażowania w sprawy społeczne. Obecnie Stormzy uważany jest za jedną z najbardziej inspirujących postaci brytyjskiej kultury, co wykorzystał podczas występu na Glastonbury, kiedy pomiędzy utworami zwracał uwagę publiczności na palące problemy społeczne – m.in. nierówności na tle rasowym.

Podczas gdy on sam czerpie z czołowych postaci grime'u, hip-hopu i soulu (wyrażał swoje uwielbienie m.in. dla Skepty, Wileya Drake'a, Franka Oceana czy Lauryn Hill) Stormzy jest dziś inspiracją również dla innych artystów. Z jednej strony flirtuje z popem, nagrywając z gwiazdami pokroju Eda Sheerana, z drugiej specjalny strój koncertowy projektuje i tworzy dla niego nie kto inny jak Banksy.

 

Regulamin koncertu

Organizator: Alter Art

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn