Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Hip Hop i Rap KIZO - PATOCELEBRYTA

KIZO - PATOCELEBRYTA

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

KIZO - PATOCELEBRYTAO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA DATY: z powodu nagłego i ostrego zapalenia krtani u artysty, koncert w Łodzi (24.11.2023) zostaje przeniesiony na najbliższy możliwy termin, czyli 10 grudnia 2023. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

 

Halo ziemia, przygotujcie się na premierową trasę Kizo! Patocelebryta odwiedzi jesienią 9 polskich miast! Kizo Patocelebryta bilety na koncerty już w sprzedaży.

Kizo koncerty 2023

Artysta w numerach prezentuje niezwykły i niepowtarzalny styl, co czyni go jednym z największych graczy w polskim rapie. Od początku roku fani rapu w Polsce byli bombardowani nowymi singlami spod szyldu MTS począwszy od DISCO POLO, przez Avatar po TAXI, które szturmem wbiło się na szczyt list przebojów oraz wywindowało Kizownika na pierwsze miejsce wśród polskich raperów na Spotify!

Jesienna trasa to idealna okazja, aby po raz pierwszy usłyszeć na żywo nowy materiał z albumu “PATOCELEBRYTA”, a podczas koncertów nie zabraknie również jego największych letniaków i bangerów. Czeka Was niepowtarzalna podróż przez autentyczny rap, uliczne flow i największe hity. Kizo powraca w starym dobrym stylu, aby wykręcić z Wami największe pogo w kraju!

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też