Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Hip Hop i Rap Frankie Stew & Harvey Gunn

Frankie Stew & Harvey Gunn

Organizator: Live Nation

Frankie Stew & Harvey GunnO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Frankie Stew & Harvey Gunn w Warszawie! Zapraszamy na koncert do Klubu Hydrozagadka już 17 lutego.

Frankie Stew & Harvey Gunn informacje

Zapnij pasy! Frankie Stew i Harvey Gunn ruszają na swoją największą jak dotąd przygodę! Na ich drodze stoi Europa i nawet Brexit nie jest w stanie ich powstrzymać. Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu 2023 roku, duet z Brighton planuje ponownie wyruszyć w tournée po Europie w lutym 2024 roku, udając się tam, gdzie jeszcze nikt nie był!

Trudno powiedzieć, w jaki sposób 2 najlepszym artystom z południowego wybrzeża udaje się pozostać tak konsekwentnym w swojej twórczości, ale z pewnością zrobili dużo hałasu w ciągu ostatnich kilku lat. Wznosząc się wysoko ze swoimi banderami na wyprzedanych koncertach oraz festiwalach na całym kontynencie - przybywają, by przypomnieć, że "Południe ma coś do powiedzenia".

Pomimo tego, że Frank i Harv pochodzą spoza kulturalnego epicentrum Wielkiej Brytanii, stanęli u boku kilku czołowych przedstawicieli alternatywnej sceny rapowej w kraju. Wcześniej współpracowali z takimi artystami jak: Loyle Carner, Kojey Radical i Lex Amor.

Ta dwójka stoi na czele brytyjskiej sceny muzycznej, z alternatywnym, ale bez wątpienia brytyjskim brzmieniem, które jest odświeżające i bardzo potrzebne.

Ich najnowszy album "The South' Got Something To Say" miał swoją premierę 15 września tego roku. Ta trasa koncertowa to Frank i Harv w ich najnowszej i najwspanialszej formie.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też