Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

The Omnific

10.08.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

The OmnificBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

The Omnific
sobota
10.08.2024
19:00

The Omnific

Warszawa, Chmury

O wydarzeniu

The Omnific wracają do Polski! Australijskie progowo-djentowe trio pokaże swoje umiejętności w Warszawie. Bilety na koncert The Omnific już dostępne.

The Omnific informacje

Ich jazzujący prog metal z djentowym podbiciem to zarówno siła pomysłowej melodyki, jak i zaplecionych struktur rytmicznych.

Brak basu w zespole rockowo/metalowym? Osobliwe, choć historia zna takie przypadki. Ale brak gitary, a zamiast niej dwa basy? To jeszcze rzadszy okaz. Na szczęście The Omnific nie są ciekawostką, nie posługują się żadnym gimmickiem. Ich muzyka zawiera w sobie na tyle dużo melodyjnych figur oraz sowicie dawkowanego ciężaru, że nie sposób wytknąć jej jakichkolwiek braków. Australijski zespół specjalizuje się w stuprocentowo instrumentalnym prog metalu, gdzie poszatkowane rytmy i ciągłe zagmatwanie nie wyklucza przestrzeni na melodie i przestrzenne pasaże. Z drugiej strony kręgosłup rytmiczny tej muzyki stanowi głównie djentowa potęga, a wszystkie wspomniane elementy uzupełnia kojący jazz w formie najbliższej fusion. Uczta dla oka i ducha – w sam raz na koncerty.

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też